PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31686}

Dzień próby

Training Day
7,6 115 151
ocen
7,6 10 1 115151
7,2 18
ocen krytyków
Dzień próby
powrót do forum filmu Dzień próby

Film przedstawia duzo fikcji ale mimo wszystko wciaga i chyba najbardziej dzieki grze Denzela,
zagral to genialnie i mimo tego, ze byl tym czarnym charakterem to wcielil sie w role tak perfekcyjnie,
ze nie chcialem aby zginal :p
ps. zauwazyliscie, ze samochod jakim jezdzil Alonzo byl w kilku ujeciach inny.
Zaraz po tym jak Alonzo ukradl babce z domu hajs to samochod byl w kiepskim stanie, na
nastepnych ujeciach mial tylko 3kule w szybie.
Pod koniec filmu Alonzo wsiadl do samochodu, Hoyt zawiesil sie na masce samochodu, po czym
Harris chcial go zrzucic i zmasakrowal fure a gdy jechal i zatrzymal sie na swiatlach gdzie ruscy go
kropneli to przedni i tylni zderzak byl nietkniety :D

ocenił(a) film na 9
wolter03

Oj tam każdy film ma niedociągnięcia ;D

ocenił(a) film na 8
nadiaohmae

No wiem wiem :)

ocenił(a) film na 8
wolter03

taa, ten samochód pechowy dla nich troche. Jeszcze te trzy otwory po kulach w tylniej szybie, a gdzie otwory wylotowe na przedniej szybie?

ocenił(a) film na 6
Brazyliszek

Kula przebijając tylną szybę traci część swej energii kinetycznej i nie może już przebić przedniej, w związku z tym spada gdzieś na podłogę lub na fotel auta:-)

wolter03

W scenie kiedy Hoyt wychodzi w pościgu za Alonzo na balkon w oknie pokoju można zauważyć lampę filmową. Ale to są tylko drobnostki i film każdy ma jakieś błędy :p

wolter03

Mnie jakoś gra Denzela nie przekonuje. Jest przerysowana. Bardziej parodiuje niż gra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones