PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31686}

Dzień próby

Training Day
7,6 115 151
ocen
7,6 10 1 115151
7,2 18
ocen krytyków
Dzień próby
powrót do forum filmu Dzień próby

Oscar jak najbardziej zasłużony. Kto tego nie zauważa niech ogląda do bólu. Jego gesty, zaangażowanie...on nie gra - on jest po prostu tą postacią. Tak rewelacyjnie zagranego czarnego charakteru nie widziałem od drugoplanowej roli Kevina Specy 'ego w filmie "Se7en" z 1997 roku. Tak wiarygodnie mało kto potrafi się zaprezentować na dużym ekranie, a Denzel robi to wyśmienicie. Opinie co do filmu mogą być podzielone (dla mnie jest świetny! ) tym bardziej, ze film powstał już ponad 10 lat temu...
Ale prezentacja głównego bohatera granego przez Washingtona, gdy na początku wsiada z tym młokosem do Monte Carlo przy dźwiękach kawałka "Still D.R.E" to jest coś co robi wrażenie i jest niezapomniane.

ocenił(a) film na 9
olowek

Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Świetna rola Denzela a film jest do bólu prawdziwy. Kto się spodziewał efektownych bijatyk w stylu Seagala niech nie ogląda dobrych filmów tylko bajki.

ocenił(a) film na 10
kampus7

Myślę, że porównywanie Seagala do Washingtona mija się z celem to zupełnie inny rodzaj filmu i zupełnie inna klasa, Seagal jest aktorem tylko jednego rodzaju filmów, gdzie trzeba walić po łbie i nie trzeba specjalnie grać, ale w tych filmach, przynajmniej jak był młodszy to był dobry.

ocenił(a) film na 10
olowek

To co napisałeś to szczera prawda.

ocenił(a) film na 9
rado_filmaniak

to jedna z najlepszych ról danzela forever. film rewelacyjny.

użytkownik usunięty
olowek

Nie nie nie.... Denzel zagrał przekonywająco ale "normalnie" tak jak każdy by zagrał.

A przynajmniej nie zagrał na tyle żeby zabrać Oscara Russelowi Crowe za "Piękny Umysł" bo Russel zagrał tam niesamowicie.

olowek

Te 10 lat to według Ciebie szmat czasu, tak?

ocenił(a) film na 9
adeck92

A gdzie ja wspomniałem o tym, że to jest szmat czasu ?! Chciałem tylko zauważyć, że obecnie powstające filmy mają więcej do zaoferowania jeżeli chodzi o wartości wizualne, co się wiąże bezpośrednio z postępem technicznym kinematografii. Dla mnie osobiście to kwestia drugorzędna, bo wartością priorytetową jest to co ma film do zaoferowania widzowi jeżeli chodzi o kwestię merytoryczną, fabularną, rozrywkową itd.
Jeżeli chodzi o "Dzień próby" to oceniam ten obraz bardzo wysoko biorąc pod uwagę wyżej wymienione standardy. Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones