PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31686}

Dzień próby

Training Day
7,6 115 155
ocen
7,6 10 1 115155
7,2 18
ocen krytyków
Dzień próby
powrót do forum filmu Dzień próby

Otoż zastanawiam się nad pewną rzecza. Kiedy włamywali sie do Rogera, to pretekstem były rzekoma oszustwa podatkowe, a prawdziwym celem Alonsa był hajs, ktory potrzebowal dla ruskich. Aby to sie nie wydało, w sprytny sposob odegrali rzkeoma strzelanine, w ktorej Roger zostal śmiertelnie postrzelony. Mimo to zostawili po sobie wiele śladów, którw mnie osobicie bardzo kują w oczy, chociazby odciski palców na broni( gdzie jednego gnata trzymaly co najmniej dwie osoby), albo dziura w podlodze na caly pokoj.

ocenił(a) film na 8
grzecho400

To akurat co mówisz to nie błędy moim zdaniem. Dziura zrobiona oficjalnie przecież w raporcie będzie że znaleźli kasę tyle ze 3 mln a nie 4. A co do odcisków, zastanawiałem się nad tym ale ostatecznie i tak przeważyły by zeznania, bo przecież nikt im nie zabroni wymienić się bronią.

ocenił(a) film na 9
zulov

Z I moze faktycznie, mi sie coś popaprało, ze dziatka mieli zamknać za oszustwa podatkowe, a tak naprawde genralnie za dealerke chyba, co? Podatek sobie przywłaszczyli, przy założeniu ze go płacil ( pytanie jak w sadzie udowodnia ze nie). wytlumaczcie mi ten podatek, bo do końca tego nie jarze. Pozatym jakby go jednak za nie placenie podatkow mieli zamknac, to musieli by calosc zostawic. Co do drugiego, zeznania, zeznaniami, ale jak jest zabójstwo, to wchodzi wydzial zabojstw i bada pomieszczenie, i ich opinia czasem ma wieksze znaczenie niz zeznania uczestnikow. Dexter mi sie kojarzy, gdzie tam ( wiadomo troche bajka , ale jednak) potrafili kazdy szczegól rozkminic, kierunek uderzenia, itp, itd, katy strzalu, dlugosc rozbryzgu. Zabronic nie zabroni, ale spyta sie w jakim celu .

ocenił(a) film na 8
grzecho400

To sformułowanie podatek chyba miało znaczyć, że sobie to po prostu wezmą i powiedzą że znaleźli 3 mln. Chyba że nie o to pytasz. Biorąc pod uwagę że mieli osoby z góry które ich kryły myślę że śledztwo nie było by szczegółowe, co więcej to chyba nie było by kwalifikowanie jako morderstwo, tylko podejrzany się stawiał, zaatakował koniec. Normalny dzień w pracy napiszą raport będzie zgodny nie ma podstaw do dochodzenia.

grzecho400

misiu nic nie zrozumiałeś...podatek to był taki żarcik, chodziło po prostu o dolę dla brudnych gliniarzy...

ocenił(a) film na 8
Miki_

Dokładnie,tu nie chodziło o żaden prawdziwy podatek hhehehe ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones