PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=44}

Dzień zagłady

Deep Impact
6,6 35 503
oceny
6,6 10 1 35503
5,6 7
ocen krytyków
Dzień zagłady
powrót do forum filmu Dzień zagłady

W ogóle nie sprawiała wrażenia upartej, przebojowej osoby. Wydawała się przymulona, jakby niewyspana albo czymś naćpana, taka ciamajdowata. Mogłaby być zastrachaną skromniutką sekretarką w ministerstwie, ale nie przebojową reporterką. Mówiła w dziwnie bełkoczący sposób i w ogóle nie pasowała mi do tej postaci. Widziałam Leoni w innych rolach i była dobra, więc nie rozumiem, czemu tutaj tak jej nie poszło.

ocenił(a) film na 5
Szarobure

Podzielam tę opinię (6 lat później, złota łopata dla mnie). Aktorka sprawiała wrażenie, jakby grała rolę kosmity, który w miarę dobrze potrafi naśladować człowieka, ale jednak tak nie do końca ;) Scena w lokalu z ojcem i jego nową żoną wyszła fatalnie pod względem gry aktorskiej Leoni, przez moment przemknęła mi wtedy nawet wątpliwość, czy chcę w ogóle dalej oglądać ten film.

Szarobure

Według mnie to dość słaba aktorka, gra dość przeciętnie i filmy z jej udziałem nie są jakoś wybitne

Szarobure

Ale ona w każdym filmie tak gra i zawsze tak wygląda. Jest marną aktorką.

ringhult

No w Dicku i Jane była całkiem spoko

Szarobure

To powiem Ci, że jak ognia unikam wszystkich filmów z nią. Nie podobała mi się dosłownie w żadnym i ten nie był wyjątkiem. Tak jak piszesz, zupełnie przymulona, nie pasowała do roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones