PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604448}

Dzień

The Day
5,1 1 862
oceny
5,1 10 1 1862
Dzień
powrót do forum filmu Dzień

Zagadka :D

ocenił(a) film na 6

Obejrzałem film,nie był zły.
Cały czas jednak zastanawiałem się co jest przyczyną tego,że świat wygląda jak wygląda(wcześniej nie czytałem opisu na fw)
Myślałem nad zombie,wirusem(szczególnie,że czarnoskóry bohater był chory),lub czymś na kształt apokalipsy.
Po przeczytaniu opisu,doszedłem do wnisku,że w filmie nie ma żadnej informacji o tym co się stało,że świat wygląda jak wygląda,więc nie mam pojęcia skąd taki opis.
Możliwe,że niedokładnie oglądałem,ale nie przypominam sobie,żeby ktoś o tym wspomniał.

ocenił(a) film na 7
robbo9026

Trudno powiedzieć, ale nie był to wirus, bo nastąpiła ogólna dewastacja przyrody. Zdaje się, że Shannon stwierdziła coś w stylu "ptaków nie słyszałem od 10 lat", natomiast wciąż istniały króliki. Biorąc pod uwagę niewielkie zagęszczenie ludzi, zwierzyny czy jadalnych roślin powinno być na tyle, by ich wszystkich wykarmić, a tak nie jest. Mamy więc do czynienia z katastrofą ekologiczną, której przyczyn nie znamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones