PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496486}

Dzieci Ireny Sendlerowej

The Courageous Heart of Irena Sendler
6,8 32 898
ocen
6,8 10 1 32898
5,0 5
ocen krytyków
Dzieci Ireny Sendlerowej
powrót do forum filmu Dzieci Ireny Sendlerowej

6?

ocenił(a) film na 5

Oceniłem ten film na 6, tylko dzięki temu,że to historia prawdziwa jak najbardziej i scenarzyści za
bardzo przy niej nie kombinowali. Film sam w sobie nie pozostawia żadnych wrażeń.Mdły, smętny
i płaski, niestety . A heroizm Pani Ireny Sendler zasługuje na coś lepszego.

ocenił(a) film na 6
ashy1313

mam podobne zdanie,
historia piękna i wzruszająca, a film drugoligowy,
mimo to, można obejrzeć

użytkownik usunięty
yeti100

hm no a ja ocenilam na 10... na samym koncu sie poplakalam. u mnie zostawil mocne wrazenia i ostatnie slowa juz samej ireny sendlerowej byly tak roste, tak dobitnie prawdziwe i proste, ze az wstrzasnely mna,pozsdrawiam

ocenił(a) film na 7
ashy1313

Dokładnie. Ocena bardziej za pokazanie tego wspaniałego tematu niż za poziom filmu

ocenił(a) film na 7
Pilot_friend

Przyłączam się. Film był bardzo przeciętny i za walory kinematograficzne dałbym mu 5 (dodatkowo psuje wrażenie dubbing), ale postać Pani Ireny Sendlerowej bardzo, ale to bardzo zasługuje na spopularyzowanie, a wręcz go wymaga, więc dobrze, że film powstał. Nie jest też znów najgorszy -- choć i ja wierzę, że tę historię można byłoby opowiedzieć lepiej. (Można byłoby, na przykład, zastąpić część trywialnych i zupełnie nieprzekonujących rozmów między konspiratorami zwyczajnym komentarzem z offu na tle jakichś krótkich ujęć -- w ten sposób widz otrzymywałby konieczne informacje, narrację można byłoby zagęścić, no i realizm by zyskał.)

ocenił(a) film na 7
sbbbbs

Bardzo trafnie to opisałeś, popieram w 100 procentach!

ocenił(a) film na 3
ashy1313

Ten film nie wywarł na mnie żadnego wrażenia a powinien z racji poruszonego tematu - 3/10!!!

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

Prawdą jest że powinien mocniej "ściskać gardło"

ocenił(a) film na 6
ashy1313

Zgadzam się i ja.. Dodam tylko, że zaczęłam oglądać i pozytywnie zadziwiona byłam jakością dźwięku w filmie (w polskich filmach nie słychać dialogów).. Tyle, że to nie zupełnie polski film ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones