PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496486}

Dzieci Ireny Sendlerowej

The Courageous Heart of Irena Sendler
6,8 32 906
ocen
6,8 10 1 32906
5,0 5
ocen krytyków
Dzieci Ireny Sendlerowej
powrót do forum filmu Dzieci Ireny Sendlerowej

Nie rozumiem, kto obsadził Paquin w takiej roli... Myślę że wielu przyzna mi rację i sądzę, że sama p. Irena wolałaby, żeby jej rolę zagrała POLKA

ocenił(a) film na 8
Rat1993a

Twój komentarz jest niedorzeczny. myslisz, że dla Ireny Sendlerowej, która miała serce dla ludzi odmiennych wyznań i ras miałoby znaczenie pochodzenie aktorki, która by ja zagrała? :P Czy to wgl ma jakieś znaczenie? producenci szukają aktorów podobnych wizualnie i najbardziej wg nich nadających się do roli.

ocenił(a) film na 6
Rat1993a

Twoja pretensja o to że główna aktorka nie jest Polką jest bez sensu

TheKoteck

No i co z tego że nie jest Polką .? ludzie według mnie dziewczyna zagrała bardzo dobrze to młoda kobieta której napewno ciężko było zagrać rolę tak wielkiego człowieka jak Irena Sendlerowa.Film jest świetny według mnie szkoda że tylko główna bohaterka całych tych wydarzeń nie mogła dożyć by go zobaczyć

Rat1993a

Dziwne że wszystkim sie nie podoba gra Paquin to ciekaw jestem za co dostała Oscara? Nie podoba Ci sie że nie jest polką i to jest bez sensu

ocenił(a) film na 7
malcik21

Ale ona dostała Oscara za rolę w filmie 'Fortepian'. A Rat1993a mówi o jej roli w 'Dzieciach...', z czym się przy okazji zgadzam.Też wolałabym zobaczyć w roli głównej bohaterki Polkę, albo chociaż jakąś lepszą aktorkę.A otrzymanie Oscara nie zawsze świadczy o umiejętnościach aktorskich. Czasem to po prostu kpina, ci którzy dostają,a grają tragicznie! Ale raz, to nie ma temat, a dwa nie wiem, nie widziałam filmu 'Fortepian', więc nie mogę tego ocenić.w każdym razie do roli pani Ireny Sendler nie pasuje.

ocenił(a) film na 10
Kladi214

Ten film obejrzałem rok temu w dniu moich 18 urodzin. Nie powiem - piękny. Miałem łzy w oczach wychodząc z kina. Wlasnie Paquin zasluguje na pochwalem ze podjela sie proby zagrania tak znanej i niepowtarzalnej osoby jak pani sendler. brawa za odwage :)

ocenił(a) film na 4
Rat1993a

Nie wiem, czy Irena Sendler wolałaby, żeby jej rolę zagrała Polka, ale moim zdaniem byłoby to zdecydowanie lepsze rozwiązanie. A tak oglądamy film o Polce mówiącej po angielsku. Ale to nie razi aż tak. Najgorsze jest to, że Stenka i inni polscy aktorzy sami siebie dubbingują;|

ocenił(a) film na 5
Rat1993a

Poza tym, że podpisuję się pod postami sugerującymi bezsensowność wytykania czy rolę Pani Ireny powinna zagrać Polka czy nie Polka, to muszę jeszcze dodać od siebie, iż główna aktora ratowała kulejącą produkcję. Niewiele mogę dobrego powiedzieć, o filmie, którego niecierpliwie wyczekiwałam i, po którym miałam wiele oczekiwań. P. Anna i p. Krzysztof zrobili na mnie dobre wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones