PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496486}

Dzieci Ireny Sendlerowej

The Courageous Heart of Irena Sendler
6,8 32 906
ocen
6,8 10 1 32906
5,0 5
ocen krytyków
Dzieci Ireny Sendlerowej
powrót do forum filmu Dzieci Ireny Sendlerowej

Widzę, że "Dzieci Ireny Sendler" został oceniony na 8,15 , czyli wysoko, a jeśli się wczytać w recenzje użytkowników, to są bardzo krytyczne. Nawet osoba, która film oceniła na 10 punktów określiła go chłodno "dosyć dobry". A na przykład film "Bariera" bardzo chwalony przez użytkowników (też go wysoko cenię) był oceniony na niewiele ponad 7 pkt. Są filmy oceniane na 10 pkt, ale tylko przez 1 lub 2 osoby, czyli są one prawie nieznane. Ale dlaczego w takim razie nieznane? Filmy głośne i popularne, oceniane przez wiele osób prawie zawsze są oceniane na 8 z hakiem. Oczywiście jest zróżnicowanie w ocenach indywidualnych.
Witold Seredyński

ocenił(a) film na 9
seredyn

a wg mnie film fajny...
tak sądzę, po obejrzeniu zwiastunu...
ale nie będę go oceniać do póki nie obejrzę go w całości ;)...
i mam nadzieję, że taka okazja się przytrafi ;)

seredyn

Przez to, że większość użytkowników wciska tylko 2 gwiazdki przy ocenianiu. Podoba się to 10, nie to 1.

ocenił(a) film na 5
kuszczak

Może dlatego, że ciężko jest dać niską ocenę tak wartościowemu filmowi...? Mnie osobiście podobał się średnio (5/10), aczkolwiek uważam, że każdy powinien ten film zobaczyć.

seredyn

Ja obstawiam taki scenariusz... Osoby, które mocno by średnią zaniżyły filmu w ogóle nie zamierzają oglądać, więc nawet nie oceniają.

użytkownik usunięty
seredyn

U mnie to działa tak - jeśli film mnie zachwycił, to daję mu 9 albo 10, jeśli oglądam jakiś totalny gniot, który moim zdaniem obraża inteligencję widza i powinien jak najszybciej zniknąć z anteny, to daję mu 1 albo 2. Krótko mówiąc, jedynie filmy, które zrobiły na mnie wrażenie, pozytywne albo negatywne, motywują mnie do ich ocenienia. Pozostałe są mi obojętne, a jestem zwykłym widzem, nie jakimś krytykiem, nie muszę się zastanawiać, czy film zasługuje na 5 czy 6, analizować wszystkich części składowych filmu, po prostu nie oceniam w ogóle. Jeśli nie jestem w tym odosobniona, to może być jednym z powodów tego, co Cię dziwi. Bo tego filmu raczej nikt nie uważa za totalnie beznadziejny gniot, co najwyżej mówi się, że trochę rozczarował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones