PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34825}

Dzieci Triady

Lat sau san taam
7,3 3 452
oceny
7,3 10 1 3452
8,0 6
ocen krytyków
Dzieci Triady
powrót do forum filmu Dzieci Triady

Jak myślicie, w dzieciach gra nawet ten sam aktor co grał w Infernal ... . w fabule tez jest glinarz wtyczka w szeregach triady! ... . jeden z najlepszych filmów akcji, setki wystrzelonych pocisków, setki trupów, i to co mi się podobao najbardziej akcjia w szpitalu, i jedno długie ujęcie w którym kamerzysta podaza za gliną który rozwala kilkunastu bandziorów! ... szok, to wyglada cholernie realistycznie, jakby kolesie strzelali do siebie z ostrej amunicji :p ... . przy tym filmie, te wszystkie filmy hollywodzkie moga się schować, John Woo w zadnym innym filmie nie pokazał takiego rozpierdolu!

ocenił(a) film na 6
mieszkoxxx

Spoko. Poza jednym malym szczegolem. Po 30min filmu od tego strzelania boli juz glowa i zwyczajnie staje sie nudne. Doslownie w kazdej strzelaninie w tym filmie byly jakies "perelkowe" czyt. zajebiste akcje, ktore mnie naprawde zachwycily ale to nie wystarczy. Poza tym glowny aktor gral slabo, bylo mase bledow i akcji w stylu "ja sam na was wszystkich" a motyw z tymi dziecmi w szpitalu mnie wkurzyl potwornie. Do tego te wszystkie naloty byly tak nierealne i te akcje... Normalnie jak "Jezus Chrystus: Pogromca Wampirow" - trzech sie strzela a reszta ma 5 sekundowe lagi (opoznienia). Ktos powie, ze podoba mi sie Matrix czy inne sieczki i jatki a czepiam sie tego filmu. A czepiam sie bo nie widzialem jeszcze bardziej beszczelnych scen z superglina. 6/10 za efekty pirotechniczne, Tony'ego Leunga i ujecia kamery oraz za fabule, ktora gdzies tam z tych niedorzecznosci i setek wystrzelonych kul w koncu sie pokazala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones