PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723768}

Dzieciak rządzi

The Boss Baby
6,6 58 883
oceny
6,6 10 1 58883
5,9 7
ocen krytyków
Dzieciak rządzi
powrót do forum filmu Dzieciak rządzi

Jestem sprzedajny.

ocenił(a) film na 7

A ten film kupił mnie nawiązaniem do Władcy Pierścieni.

ocenił(a) film na 6
FinnBalor

W którym momencie filmu to było? Bo chyba nie wychwyciłem, musiałbym raz jeszcze zerknąć. Chodzi o ten "Gandalfowy budzik"?

ocenił(a) film na 7
marco122l

tak o to :) też mnie to ujęło ;p

ocenił(a) film na 6
monia2164

Mój mózg w trakcie seansu, chyba nie mógł w to uwierzyć. Niby w mig dostrzegałem podobieństwo, ale myślałem sobie- "Nie no, to pewnie jakiś Merlin". :D

A sama animacja, z mojego punktu widzenia, niezła, dobrze się na niej bawiłem. Tylko jednak miałem wrażenie, że mogli z tej historii wycisnąć ciut więcej, było takie lekkie uczucie niedosytu.

ocenił(a) film na 7
marco122l

Tam było pełno nawiązań do innych filmów jak chociażby Indiany Jonesa i Pani Doubtfire czy wspomniany Władca Pierścieni.

ocenił(a) film na 6
milijka

Jak to właściwie w każdej animacji. I to jest właśnie fajne, coś dla "dużego dziecka", tylko nie zawsze wszystko idzie wychwycić przy pierwszym oglądaniu. :)

ocenił(a) film na 7
marco122l

No i ten telefon z toy story 3 ( jestem na czasie bo syn właśnie niedawno miał fazę na Buzza Astrala :) )

FinnBalor

Czarodziej-budzik przypominał bardziej Merlina ze Shecka, był głupkowaty i takie miał też pomysły, czyli całkowite przeciwieństwo Gandalfa. Jedyna wspólna cecha z Gandalfem to mówienie "niziołki". Większe nawiązanie było do Matrixa.

Anna_Sandstorm

Najpierw Gandalf mówi o niziołkach, potem jest parafraza "Nie pozwolę ci przejść", natomiast gdy bohaterowie dostali szlaban to Gandalf zostaje podwieszony na łańcuchach i krzyczy "Lećcie głupcy" (w Drużynie Pierścienia to ostatnie słowa Gandalfa zanim spadnie w przepaść z Balrogiem).

Chromstar

Dobrze wiedzieć, umknęło mi to jakoś ;) Tak było w wersji angielskiej czy z dubbingiem?

ocenił(a) film na 7
Anna_Sandstorm

Z dubbingiem, z całą pewnością :)

FinnBalor

Miałam tak samo, również kupił mnie żart z Lennonem i McCartney'em.

ocenił(a) film na 8
FinnBalor

Mnie kupiło The Beatles.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones