PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36574}

Dziecko diabła

The Devil's Child
4,1 662
oceny
4,1 10 1 662
Dziecko diabła
powrót do forum filmu Dziecko diabła

Szukam tego filmu

ocenił(a) film na 5

Gdzie w internecie mogę go znaleźć??

kqcha6

Ciężko chyba będzie.Już bardzo długo szukałem tego filmu i nigdzie nie znalazłem.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

No właśnie w internecie to raczej nie ma szans... Jakieś wypożyczalnie może??

kqcha6

Tego nie wiem, ale wątpie. Wydaje mi się, że jeżeli by był w polskiej wersji chociaż z napisami to przez tyle lat już by był w necie, albo do pobrania albo do obejrzenia na jakimś serwisie filmowym typu zalukaj tv.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

To możliwe, że tylko w tv był?

kqcha6

Myślę, że nawet w tv go nie było. Gdyby był to na pewno byłby z lektorem i ta wersja byłaby w necie, a jest tylko wersja angielskojęzyczna.

kqcha6

Jeszcze raz napisz, bo powiadomienie przyszło a postu nie widać.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

Był! Bo ja go oglądałam, ale niestety już od tego momentu gdy dziewczyna się kapnęła kto jest ojcem jej dziecka. A jeśli Ty nie oglądałeś to wcale nie sugeruj się, że to kopia dziecka Rosemary bo to nieprawda. ,,Dziecko diabła'' mimo, że oglądałam tylko końcówkę bardzo mnie zaciekawiło więc pokierowałam się komentarzami innych i skoro ,,Dziecko Rosemary'' miało być podobne obejrzałam. Ja tam nie widzę żadnego powiązania oprócz dziecka poczętego przez diabła w obu filmach. I film Polańskiego nie przypadł mi do gustu. Ciągnął się niemiłosiernie

kqcha6

Ciężko mi uwierzyć, że jakiś film leciał w telewizji i nie ma go w necie do pobrania. Jeszcze o takiej sytuacji nie słyszałem. Co do Dziecka rosemary to dla mnie żenujący film i beznadzieja, jeżeli ten jest podobny to wolę go nie oglądać.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

Jak dla mnie nie jest podobny. Inaczej nie znałabym tytułu gdyby w telewizji nie leciał. Ale tak bywa, że później w necie nie ma. Tak samo szukałam długo filmu ,,Ziemskie namiętności'' Także widziałam w tv, a w necie ani ślad. Aż ktoś w tym roku wrzucił na zalukaj

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

http://www.hbo.pl/movie/dziecko-diabla_68669 to jest ten film. I na pewno był w tv.

kqcha6

To jakaś paranoja jest żeby film, który leciał na HBO był niedostępny w sieci. Chyba pierwszy raz słyszę o czymś takim.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

Widocznie zdarza się. Warto więc w jakichś wypożyczalniach popatrzeć

kqcha6

Albo poprosić kogoś kto ma usługę HBO GO żeby nagrał to i wrzucił do sieci, bo widziałem, że można ten film obejrzeć przez HBO GO.

użytkownik usunięty
kqcha6

Był w TV i to niejednokrotnie, też go szukam w sieci i nie mogę znaleźć. ;/

kqcha6

Właśnie wykupiłem HBO GO i jest tam ten film do obejrzenia... jakby co

kqcha6

Obecnie jest na HBO max

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones