PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654501}
4,4 2 454
oceny
4,4 10 1 2454
Dziecko z piekła rodem
powrót do forum filmu Dziecko z piekła rodem

...no może z wyjątkiem 3-ki. Sceny z przesłuchania i jedzenia genialne ;) A i F'ernell tez dużo daje

ocenił(a) film na 4
Clarence_Worley

Niezła prowokacja

ocenił(a) film na 7
GanGstaRR

nie bardzo rozumiem o co ci chodzi, chociaz w sumie kazda wypowiedz na forum mozna uznac za prowokacje, do wyminay zdan. Jakbym pisal takie opinie pod strasznymi filmami wtedy moglbys sie obawiac prowokacji, a tak tylko polecam film ktory mi sie podobal

ocenił(a) film na 4
Clarence_Worley

Może ci się podobać, ale nie rozumiem, jak można stwierdzić, że ten film był lepszy od "strasznego filmu"... Hell baby zapowiadało się bardzo dobrze przez pierwsze 20 min. Później następuje nadzieja na jeszcze większe rozwinięcie humoru, aż tu nagle człowiek uświadamia sobie, że nie ma na co liczyć. Powielane, sztucznie wykreowane gagi, które nie śmieszą (bo są oklepane i w dodatku w kółko powtarzające się), fabuła totalnie siada na mieliźnie i widz, który de facto przez te pierwsze 20min został "wciągnięty" i doprowadzony do dobrego humoru, nagle jest zmuszony się znudzić, męczyć i czekać na koniec bo nie opłaca się już przerywać. Krótko mówiąc film wypada tak, jakby robiły je dwie osoby, każda indywidualnie.
A wracając do głównego tematu, o który mi chodziło - ten film przez to, że został krótko mówiąc SKNOCONY, nie dorównuje ŻADNEJ (powtarzam) ŻADNEJ części, gorszej lub lepszej, STRASZNEGO FILMU. Co najwyżej mógłby się uczyć od tej serii jak być dobrym i zabawnym filmem, gdzie widz może się totalnie wyluzować, wkręcić w fabułę, pośmiać z głupich aczkolwiek przemyślanych i oryginalnych gagów.

Clarence_Worley

ale powaga to cos ala "straszny film" bo jesli tak to nie omieszkam zobaczyc bo lubie taki humor

ocenił(a) film na 4
maciekb80

Ten film nie dorownuje zadnej czesci Sf, czytaj co ja napisalem. Pierwsze 30 min to niezla zabawa, pozniej robi sie coraz gorzej...

GanGstaRR

juz się zdążyłem przekonac . Dorównuje jedynie piątej części sf która była równie do bani jak ten film

ocenił(a) film na 4
maciekb80

Wlasnie sobie uswiadomilem, ze pomylilem 5tke z 4rka, 5tke obejrzalem jak tylko weszla i rzeczywiscie byla tak zalosna i beznadziejna, ze az o niej zapomnialem. Tragedia

GanGstaRR

Sf 5 powstało chyba z rozpędu... i niczego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones