PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802930}
6,6 60 916
ocen
6,6 10 1 60916
7,1 45
ocen krytyków
Dziedzictwo. Hereditary
powrót do forum filmu Dziedzictwo. Hereditary

XD

ocenił(a) film na 8

Czemu ludzie oceniają film, który jeszcze nie wyszedł?

ocenił(a) film na 8
blachowiczmalgosia

Film miał już premierę 21 stycznia. Jeśli ktoś się załapał i obejrzał, to naturalne, że ocenił.

ocenił(a) film na 10
blachowiczmalgosia

Sa 2 oceny. Zawsze jest pare ocen bo niektorzy maja szanse jezdzic na festiwale ;) Dlatego widzialem i dlatego oceniam ;)

ocenił(a) film na 7
blachowiczmalgosia

Bo oni są medium i widzieli before . Co Ty ksiazek nie czytasz for Good sake .

ocenił(a) film na 10
blachowiczmalgosia

Jak wyżej ktoś pisał, premiera była 21 stycznia, ale to była raczej premiera na festiwalach i pewnie tam obejrzeli niektórzy film.

blachowiczmalgosia

W UK mozna go ogladac, a Polakow tam nie malo ^^

ocenił(a) film na 10
Saori89

Nie można. Nie było premiery kinowej w UK. Pierwsze rynki na świecie poza festiwalami oglądają film 8 Czerwca.

norbar

była premiera na festiwalu chyba w USA niektóre filmy tak sie promują przed wejściem do kin

ocenił(a) film na 10
trint

KINOWEJ. To oznacza, że nie było filmu poza festiwalami w kinach. Przecież wyżej pisałem, że film był na festiwalach. Myślisz, że ta ocena to dlatego, że mam wehikuł czasu ? ;)

norbar

Wczoraj przed Ghostland'em leciał trailer... w ciemno dałabym dychę! Jakie to było niepokojące!!!! Łoo żesz! Mrozi krew w żyłach?

ocenił(a) film na 7
aanecia

Też widziałam trailer w kinie i jedyne, co wzbudziło moje zainteresowanie to głos Byrne'a (zawsze poznam). No i Collette.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones