PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467539}

Dziennik nimfomanki

Diario de una ninfómana
6,0 45 323
oceny
6,0 10 1 45323
Dziennik nimfomanki
powrót do forum filmu Dziennik nimfomanki

Bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 8

Mi spodobała się ta historia, miło mnie zaskoczyła. Początkowo myślałem, ze ten film
będzie o wiele gorszy, mało ciekawy a tu proszę.. :)

ocenił(a) film na 3
Maragy

Był kiepski wiele scen nagrali inaczej niż są w książce , wiele dialogów zostało zmienionych i przerobionych , koleś który usiadł na Valerie i zaczął lać ją po tyłku i potem gwałcąc to wcale nie był Pedro i nie oświadczał się jej w tej chwili to był całkiem inny klient o gustach sado-maso i ona mu mówiła że nie uprawia takiego seksu , ogólnie film zniszczyli mogli stworzyć niezłe dzieło a stworzyli totalna klapę nie udała im się ekranizacja tej akurat książki i kto czytał książkę to wie co mam na myśli . Pominęli też w filmie dużo ważnych argumentów i wydarzeń , to jak Valerie została zwolniona jak przed tym wydarzeniem wyjechała na delegacje w firmie i miała romans z przewodnikiem ,nie było pokazane wcale też to jak odkryła ze Jaime ma drugą narzeczoną Caroline z która się spotkała i którą obie spotkały się z nim dając mu do zrozumienia ze koniec zabawy, spodziewałem się więcej po tym filmie niestety.. zawiodłem się.

ocenił(a) film na 8
nicolas39

Ja książki nie czytałem, dla mnie był ok.

ocenił(a) film na 10
Maragy

Znakomity film. Poruszył mnie do głębi i wzbudził do refleksji. Niektórzy tutaj porównują go z książką. Ja także przeczytałam ją wcześniej i także uważam że wiele wątków zostało pominiętych. Ale inaczej się nie da, bo film musiałby trwać kilkanaście godzin. Osobiście uważam, że film ten jest bardzo dobry i wcale nie gorszy od książki. W książce brakuje...MUZYKI, o której nikt tu nie pisze. Muzyka która jest idealnie wkomponowana we wszystkie sceny, powoduje, że film zapamięta się długo, oraz wróci się do niego jeszcze raz.
Oceniam na zasłużone 10 punktów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones