PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467539}

Dziennik nimfomanki

Diario de una ninfómana
6,0 45 323
oceny
6,0 10 1 45323
Dziennik nimfomanki
powrót do forum filmu Dziennik nimfomanki

fabułę można streścić w jednym zdaniu Mianowicie: laska lubiła seks, zatrudniła się w burdelu po czym stwierdziła, że jednak nie chce być prostytutką. Ot cały film, brak przesłania. Ludzie zobaczyli gołe cycki i dupę i się podniecili filmem, też mi coś. Z resztą jak większość filmów francuskich, ten też jest głupi.

iwona1510005

po pierwsze to nie jest film francuski, a po drugie większość filmów francuskich to bardzo dobre produkcje

ocenił(a) film na 3
iwona1510005

Niebyły głupi gdyby nagrali tak jak było w książce a nie ścieli większą cześć wątków to jakie ona miała dylematy i problemy ze sobą ze związkiem z Jaimiem , który ja okradł doprowadził do ruiny zniszczył jej życie i karierę tego nie pokazali skupili eis mianowicie wyłącznie na seksie trochę mnie to wnerwiło , ale mówi się trudno nie zawsze robią arcydzieła na podstawie książek które były ciekawe.Nie polecam filmu choć wcześniej bardzo chciałem go zobaczyć.

iwona1510005

iwona151 ale z ciebie za przeproszeniem tępak. nie uchwycilas przeslania i jeszcze mowisz ze tak jest ze wszystkimi FRANCUSKIMI filmami. widocznie nie widzialas zadnych francuskich filmow, a ten byl hiszpanski i niosl przeslanie. niech niektorzy ludzie lepiej milcza niz wypowiadaja sto glupot w czterech zdaniach.

ocenił(a) film na 2
marlie

Fakt, film jest hiszpański, a nie francuski. Nie zmienia to jednak faktu, że jest zwyczajnym nieporozumieniem ten obraz. Kiepski, zły i nakręcony bez pomysłu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones