PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30868}

Dziennik podrywacza

The Tao of Steve
5,6 175
ocen
5,6 10 1 175
Dziennik podrywacza
powrót do forum filmu Dziennik podrywacza

:)

ocenił(a) film na 8

Dobra komedyjka! Wczoraj leciała w TV i szczerze powiedziawszy byłem do niej nastawiony troszkę sceptycznie, no ale jak często bywa, przeczucia okazały się mylne. I dobrze:) No więc, nie zasnąłem, pośmiałem się ( teksty chłopaczyna ma dobre ), a ogólnie rzecz biorąc miło spędziłem czas. Polecam i pozdrawiam.

użytkownik usunięty
waril

Miałem identyczne podejście do tego filmu, ale wczorajszy seans w TVP2 okazał się pozytywnym zaskoczeniem. Podobało mi się, że nie jest to kolejna komedia w stylu Amerikan Pajów czy innych badziewi, mało tego - film nawet w teksty filozoficzne obfitował!!
Podsumowując - dobry film.
Pozdrawiam i polecam :)

waril

generalnie całkiem całkiem...nieco odświeżony motyw podrywu i takich tam, jednak wrażenie psuje sama końcówka - mocno naciągana, zbyt dydaktyczna
wielki plus dla urody i gry Greer Goodman (Syd)...zapada w pamięć

ocenił(a) film na 7
waril

Całkiem sympatyczna komedia. Bez przekonania zaczęłam ją oglądać na TV 2, ale szybko mnie wciągnęła. Ciekawy pomysł na głównego bohatera.

ocenił(a) film na 7
waril

również się pozytywnie zaskoczyłem ;)

ocenił(a) film na 8
waril

Komedia romantyczna?to raczej komedia, rock and rollowa.Swietnie sie bawiłem,co nie zdarza mi się, na tak zwanych komediach romantycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones