PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642662}
6,5 5 533
oceny
6,5 10 1 5533
6,8 6
ocen krytyków
Dziewczyna Hitchcocka
powrót do forum filmu Dziewczyna Hitchcocka

Charakteryzacja Hitchocka w tym filmie to jedna z najgorszych charakteryzacji jakie widziałem, wygląda on okropnie, niemal jak potwór.

ocenił(a) film na 7
glab999_1830

A widziałeś jak wyglądał "prawdziwy" Hitchcock? Nie był uosobieniem urody i nie zgadzam się, że charakteryzacja była najgorsza. Była bardzo dobra właśnie.

ocenił(a) film na 7
pozman

Bez przesady, prawdziwy Hitchcock nie był AŻ tak brzydki jak ucharakteryzowany na niego Toby Jones.

ocenił(a) film na 7
kate8910

Był brzydszy.

ocenił(a) film na 6
glab999_1830

Chodzi raczej o samego aktora, nie charakteryzacje. W niczym, poza sylwetka, nie przypoina Hitchcocka, jego wyglad (a umowmy sie - jest naprawde brzydki) w polaczeniu z kwestiami i probami uwiedzenia Tippi faktycznie daje przerazamacy efekt. Zdecydowanie lepiej poradzil sibie Hopkins w nowym "Hitchcocku", polecam.

ocenił(a) film na 7
lisa_

bo Hopkins to klasa sama w sobie:)

ooohdarling

Zdecydowanie Toby Jones też mi nie pasuje grający tu Hitchcocka. Bardziej widziałbym brzydkiego Timothy Spalla w roli Afreda.

lisa_

to brzydcy ludzie już nie mogą uwodzić? Heloł mamy 21 wiek i body positive w modzie

ocenił(a) film na 6
glab999_1830

Dołączam się. Oglądając Toby'ego Jonesa w roli Alfreda, ciągle miałam przed oczami postać Capote'a, ale po nieudanej operacji. Charakteryzacja była dla mnie bardzo odpychająca... Ale grać, to on potrafi, trzeba mu to przyznać! :)

ocenił(a) film na 7
tequila175

No właśnie Jego gra aktorska była na naprawdę wysokim poziomie, a co do charakteryzacji to tylko gościu grający Rod'a Taylor'a trochę go przypomina, reszta jest na słabym poziomie.

glab999_1830

Jeśli rzeczywiście był takim bydlakiem co chciał kobietę zgwałcić to jego wygląd zupełnie odzwierciedlał jego bydlactwo. A ona była ostro szurnięta żeby dalej się z nim męczyć, obojętnie za jakie pieniądze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones