PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7484}

Dziewczyna gangstera

Mad Dog and Glory
6,3 8 209
ocen
6,3 10 1 8209
5,8 5
ocen krytyków
Dziewczyna gangstera
powrót do forum filmu Dziewczyna gangstera

Mało kto pamięta o tym filmie... A w sumie nie jest taki stary i gra w nim nie byle kto tylko sam De Niro! Co prawda gra tam strasznego mięczaka i cała rola jest raczej kiepska, ale cały film nawet da się obejrzeć....

Kichus

czy ja wiem...?
nie do końca zgadzam się z twoja wypowiedzią na temat gry de niro - moze dlatego, że jestem jego wielkim fanem... ale jest wiele filmów, w których grał gorzej - wierz mi, widziałem ponad 30 filmów z "kameleonem" i są wśród nich kompletnie nieudane obrazy, są też mistrzowskie popisy w taksówkarzu, łowcy jeleni... itd.

każdy aktor ma przerwy od dobrej gry - po prostu musi zarobić, szkoda tylko, że ta przerwa de niro trwa już kilka lat... ale słyszałem wlaśnie, że ma grać w jakimś ciekawym dramacie kryminalnym - czyżby powracał do formy - mam taką nadzieję...

Ponk

No cóż...
Wiesz... Może sama postać, którą grał w tym filmie mnie trochę zniechęciła i to o to tez chodzi.... Ale osobiscie uważam, że jakkolwiek by tego nie nazwał to nie jest zbyt udana pozycja w jego dorobku.... Oczywiście zgadzam się z Tobą odnośnie jego niesamowitych, wspaniałych kreacji, których moglibyśmy wymieniać na pęczki, ale co do tej to się nie zgodzę... :)))

Kichus

no wiesz, na tym polega...
rola aktora - gra każdego... de niro poszło tak sobie - racja...
to tez dlatego, że sam film był bardziej chodzony i mówiony niż grany...

Ponk

:)))
Czyli doszliśmy do wspólnego przekonania, że jego rola nie była zachwycająca.... :)

Kichus

:-((((
to raczej powód do smutku, mi tam zależy na dobrych rolach ulubionych aktorów... ale co do samego faktu - zgoda...

Ponk

Zdarza się...
Poza tym obaj wiemy, że De Niro jest świetnym aktorem! A wpadki się zdarzają....

ocenił(a) film na 5
Kichus

Jaka tam wpadka ładnie zagrał! Szkoda, że film taki kiepski, zawsze jak oglądam coś z Billem to sikam ze śmiechu a tu tylko "może zrób mu jeszcze masaż" potencjał był duży, można było zrobić bardzo zabawną komedię ach... szkoda, szkoda...

ocenił(a) film na 5
corporalclegg

Tak jak mówisz film raczej średni, ani ciekawe postacie, ani gra super aktorska (może to przez te niewyraźne osobowiści postaci) ani fabuła jakoś nie wciąga. Generalnie średnio, średnio, średnio ...wg starej oceny szkolnej (3=), czyli "trzy z dwoma", lub jak kto woli "trzy na szynach". :)

ocenił(a) film na 9
Bandito_filmweb

no bo.............
Slumdog. Milioner z ulicy, bękarty wojny i Tytanik to łarcydzieła kina na 9/10!!!!!!!!!!!!!!!!!
buhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

schiz

cóż cie tak rozbawiło ? To że ktoś ma lepszy gust od ciebie ? Co to "łarcyczieło" ? Podstawy ortografii i gramatyki się kłaniają nieuku !!! Nie rozumiesz ty średnio inteligentny prawie człowieku że innym podobają się normalne ładne przyjemne filmy a nie takie psychodeliczne wypociny jak tobie.
A niby czarna owca lub tłuścioch to arcydzieło ?
Żal mi ciebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones