PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4198}

Dziewczyna na urodziny

Birthday Girl
6,2 8 294
oceny
6,2 10 1 8294
5,0 4
oceny krytyków
Dziewczyna na urodziny
powrót do forum filmu Dziewczyna na urodziny

bajka absurdalna

ocenił(a) film na 6

To przedziwny film. Akcja dzieje się niedaleko Londynu, lecz film kręcono w Australii. Bohaterami są Rosjanie, ale grają ich Amerykanka i dwaj Francuzi. Do tej sytuacji wpasował się idealnie polski dystrybutor, wymyślając tytuł, który absolutnie nie ma żadnego związku z filmem. Sama historia jest równie nieprawdopodobna.
"Birthday Girl" można obejrzeć ze względu na obsadę (jeśli ją lubicie). Jest to bowiem w sumie pozbawiony walorów przeciętny filmik z wydumaną na wyrost historią. Ogląda się to dość beznamiętnie, co oznacza też niski poziom irytacji. Jeśli więc nie ma się nic lepszego pod ręko, obejrzeć można, acz niekoniecznie.

torne

Nicole to nie amerykanka tylko australijka kwoli sprostowania ;P

kubagame

Urodziła sie w Stanach (na Hawajach), to tak _gwoli_ scislosci. ;)

ocenił(a) film na 5
torne

Tu napisał autor posta, że film kręcono w Australii, natomiast akcja dzieje się w Londynie (swoją drogą to ja też nie czułem klimatu Londynu w tym filmie)... I zgadzam się w pełni z przedmówcą...

torne

mnie sie podobal ten film, za role nicole cassela i kassovitza, rzeczywiscie przedziwny jednak ta dziwnosc daje mu u mnie plusa...absurdy takie jak ten sa ciekawe, mnie wciagnal ten film, moge go obejrzec drugi raz jesli zdarzy sie taka sytuacja

pozdro

k_8guru

Są filmy udane, nieudane i... dziwne. Dziwne sprawiają wrażenie kiepskich, są z reguły nudnawe, i często niewiele się w nich dzieje. Ale czeka sie z ciekawością na finał. To jest własnie jeden z tych filmów.

Nierzadko, po obejrzeniu zakończenia, widz jest zawiedziony... Pytanie tylko - co go w takim razie utrzymało przed ekranem aż do końca?

Sony_West

"Pytanie tylko - co go w takim razie utrzymało przed ekranem aż do końca?"
- jako że jestem facetem to chyba nie musze odpowiadac na to pytanie...to oczywiste "co" mnie utrzymywalo do konca! :P

A film jest nijaki... i tyle...szkoda sie rozpisywac...

netis7

madrosci gimbusa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones