PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006143}

Dziewczyna w żółtej bluzie

The Girl in the Yellow Jumper
5,2 270
ocen
5,2 10 1 270

Dziewczyna w żółtej bluzie
powrót do forum filmu Dziewczyna w żółtej bluzie

Podsumowanie

ocenił(a) film na 5

Czy ktoś podzieli się swoją opinią na temat filmu ?? Czy Wy tak samo widzieliście mnóstwo wtop i przeoczeń reżysera?
Np. Jak policjant mówi że szyba nie działa, a za chwilę otwiera . Ryby raz są przy zderzaku a zaraz nie ... Czy to jest celowy zabieg?? Jeśli film jest na faktach to komu udaje się przeżyć że opowiedział historie ...??

ocenił(a) film na 7
Wilander

Niezły film, wszystko jest tak zrobione żeby to zauważyć. Jak bardzo nieprawdopodobna musi być historia żeby zacząć kwestionować to że jest "na faktach".

ocenił(a) film na 6
Wilander

Film nietypowy. Gdyby nie Netflix to być może nigdy nie obejrzelibyśmy kina z Ugandy. Dziwne to afrykańskie nagranie, ale mniej dziwne niż np. koreańskie. Film wciągający. Oglądałem tylko raz, ale jestem dość uważnym widzem i nie dostrzegłem mankamentów o których piszesz. Nie traktuję tego filmu jako odzwierciedlenie rzeczywistych wydarzeń. Może zdarzenia zostały oparte na faktycznej czyjejś opowieści, która jednak nie była prawdziwa? ;) Wiele filmów w teorii opartej na faktach, nie ma z rzeczywistymi wydarzeniami nic wspólnego.

ocenił(a) film na 1
Wilander

Oczywiście, że tak. W dodatku co stałą się z tą dziewczyną na końcu? Zniknęła?

ocenił(a) film na 5
Marcin41723

Dokładnie. Co stało się z siostrą policjanta ? Zastanawiam się też , która z historii była tą prawdziwą ?
Poza tym za dużo niedopowiedzeń. Bo niby dziewczyna policjanta miała go zakopać a w drugiej opowieści siostra policjanta stwierdziła, że wcale nie był zakopany.
Reasumując: ciekawe kino z Afryki ale przekombinowane jak dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones