PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662778}

Dziewczyna w masce lisicy

White Fox Mask
6,0 27
ocen
6,0 10 1 27
Dziewczyna w masce lisicy
powrót do forum filmu Dziewczyna w masce lisicy

Ten film mial premiere wczoraj na American Film Festival we Wroclawiu. Chcialbym juz ocenic
go. Mozna cos z tym zrobic?

back2bizkit

to ja się dołączam:) też wczoraj widziałem i też chciałem ocenić i zapamiętać, że widziałem. Tylko niewiem jak Tobie, ale mnie ten film się niestety nie podobał. Szczególnie przez głównego bohatera, który grał wg. mnie bez wyrazu, ciągle był taki sam. W przeciwieństwie do dziewczyny.

sandman_76

Wydaje mi sie, ze on musial taki byc, bo inaczej normalny czlowiek takby nie latal za swoja dziewczyna ;) A on na pewno nie mial rowno pod sufitem. Zostales moze na rozmowie z rezyerem ? :)

użytkownik usunięty
back2bizkit

też byłem i zostałem na rozmowę, chciałem go spytać czy jest fanem Lyncha co było nietrudne do zgadnięcia, ale sam to przyznał już przed zadawaniem pytań... Dla mnie film średni, wystarczy go porównać z wymienionym przeze mnie reżyserem, żeby dostrzec różnicę pomiędzy kultowym już surrealizmem, a tym z indie podwórka. Rozumiem, że mały budżet itd., ale to nie broni filmu, który się dłużył i większość na sali ziewała albo kręciła nerwowo nogami. Podobała mi się za to muzyka.

back2bizkit

dołączam się do apelu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones