PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38442}
6,6 4 126
ocen
6,6 10 1 4126
6,0 5
ocen krytyków
Dziewczyna w różowej sukience
powrót do forum filmu Dziewczyna w różowej sukience

z pewnością gdyby zakończenie było inne to film byłby po prostu perfekcyjny. Wielkim zaskoczeniem był dla mnie Duckie - bardzo barwna, pozytywna i urzekająca postać! Wzbudził moją sympatię już w pierwszej scenie a potem była ona już tylko pogłębiana. Uważam, że zakończenie byłoby lepsze gdyby Andie związała się właśnie z Philem, lub gdyby po prostu olała Blane'a.

ocenił(a) film na 9
simetra

Mam podobne odczucia po filmie. Duckie był bezapelacyjnie najciekawszą postacią i założe się, że 80% widzow filmu kibicowała właśnie jemu. do tego te barwne lata 80. :)
Tak sobie myślę, że fajnie byłoby zrobić remake tego filmu z innym zakończeniem.

simetra

Gdyby się związała z Philem, to byłoby zbyt typowe. Niedoceniany, zakochany przyjaciel. Ona kocha innego, inny ją olewa więc ona stwierdza, że chce być z tym przyjacielem. Przejedzone zakończenie.

ocenił(a) film na 5
simetra

Pierwotna wersja zakończenia zakładała, że bohaterka wystawiona przez Blane'a spojrzy łaskawszyn okiem na przyjaciela. Niestety albo stety publiczność na pokazie testowym wymusiła na ekipie zmianę.

ocenił(a) film na 9
simetra

Jak komuś zakończenie nie siada, to polecam Some Kind Of Wonderful :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones