PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757136}

Dziewczyna w sieci pająka

The Girl in the Spider's Web
5,8 15 145
ocen
5,8 10 1 15145
4,6 10
ocen krytyków
Dziewczyna w sieci pająka
powrót do forum filmu Dziewczyna w sieci pająka

Film naprawdę wciąga

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem tak niskiej oceny filmu. Film zrealizowany bardzo sprawnie, nie wieje nudą, dobre zdjęcia i fabuła też wciąga. Wszyscy tak zaniżają ocenę ze względu na porównanie czy odniesienie do innej produkcji. Nie rozumiem takiego toku rozumowania. Nowy film, nowa obsada, nowa obiektywna ocena, a nie wzorowanie się na czymś co było. Nawet cytat z film "przeszłość jest jak czarna dziura" nie pomógł w obiektywnej ocenie.
Dla mnie bardzo dobre kino 8/10
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Mizaon

Tak! Jako film jest niezły! Jako ekranizacja - bardzo kiepska sprawa. Miusze pochwalić Lisbeth i to wszystko co mogę dobrego powiedzieć jako o ekranizacji. Oczywiscie, nie umywa się do Noomi ale jest lepsza niż Mara. Bezapelacyjnie. Mikael jest tragiczny, Erika wola o pomstę do nieba, a Camilla? Ludu! :/

ocenił(a) film na 2
Mizaon

Proponuje oglądnąć pierwsze części bo jak można kręcić kontynuację najpierw zmieniając całkowicie wątek z dzieciństwa jej pochodzenie, to że ma siostrę a nie brata i to kim był jej ojciec a potem odmładzając znajomych Lisbeth twierdząc że wydarzenia przedstawione w filmie dzieją się później. Film może byłby do przyjęcia gdyby nie chcieli jechać na popularności tylko stworzyli nowe postacie. W tej formie jak dla mnie to kpina z całej trylogii. Jak ktoś nie zna oryginału to będzie się podobał ale nie jest wart 5min.

ocenił(a) film na 7
Mizaon

Ciezko sie niezgodzic. Ogolnie zauwazylem, ze fani ksiazki, serii zanizaja ocene. Dla mnie jest to bardzo dobrze nakrecony film z ciekawa fabula (czasami naciagana). Film ma swietne zdjecia i wieje od niego skandynawskim chlodem. Brawa.

Mizaon

Również nie rozumiem niskiej oceny filmu, gdyż jest on świetny, udało mi się go obejrzeć kilka dni temu na dobre-filmy. pl i polecam wszystkim.

ocenił(a) film na 4
Mizaon

Ten film to masa logicznych dziur, gdyby nie to, to byłoby całkiem nieźle.

ocenił(a) film na 5
Mizaon

To prawda, że film jest zrealizowany bardzo sprawnie, nie wieje nudą, ma dobre zdjęcia i wciąga. Ale jest tak naciągany i ma tyle logicznych dziur, że trudno go traktować poważnie.

Alex_de_Large

Do dziewczyny hakera dołączył murzyn haker. kombo woke. ;)))

Mizaon

film poraża głupotą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones