PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757136}

Dziewczyna w sieci pająka

The Girl in the Spider's Web
5,8 15 145
ocen
5,8 10 1 15145
4,6 10
ocen krytyków
Dziewczyna w sieci pająka
powrót do forum filmu Dziewczyna w sieci pająka

Miałem spory problem z Dziewczyną z Tatuażem, a mianowicie... powstało wcześniej Millenium: Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet i oglądanie drugi raz dokładnie tego samego nie miało większego sensu. Faktycznie, aktorstwo, realizacja, reżyseria na wysokim poziomie, ale cały czas miałem wrażenie że już to widziałem.
Dlatego cieszę się, że następny film z amerykańskiego cyklu nie będzie adaptacją Dziewczyny, która igrała z ogniem, ani Zamka z piasku, który runął. W końcu będę miał okazję poznać nową historię, jeżeli film będzie dobry to poczuję jakieś autentyczne napięcie, poczucie niepewności i nieprzewidywalności.

szmyrgiel

Chociaż uwielbiam ''Dziewczynę z Tatuażem'' bo właśnie poczułem to napięcie, niepewność i nieprzewidywalność i do tego obsada świetnie się spisała, to też cieszę się że poznamy nową historie a nie zaserwują nam po raz kolejny remake .

ocenił(a) film na 5
buterfly

Lisbeth Salander była jedna i czy Amerykanie muszą wszystko wziąc na warsztat by trzepać kasę? Naomi wróć

basiaz1970

Jednak ''Dziewczyna z tatuażem'' ma też wielu fanów, również do tego stopnia że chcieli powrotu starej obsady - A to tylko pokazuje że i tak wszystkim nie dogodzisz :)

buterfly

Po J E B a N i e Z P o p L a T a N i e M zdjęcia. Super. Ale. Całość. Niestety. Marna

selden1

Tylko nie wiem o której wersji filmowej mówisz ;) - Ale jeżeli o wersje z Marą to dla mnie jest ona bardzo prosta do zrozumienia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones