PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35982}

Dziewczyna z Jersey

Jersey Girl
6,5 31 533
oceny
6,5 10 1 31533
5,1 8
ocen krytyków
Dziewczyna z Jersey
powrót do forum filmu Dziewczyna z Jersey

Nie potrafię tego pojąć, jak taki film można nominować do którejkolwiek kategorii... Oni chyba oglądali zupełnie inny film. Ben Affleck najgorszym aktorem. To właśnie dzięki temu filmowi go polubiłem, zagrał w nim tak naturalnie i przekonująco, że tylko kretyn mógłby go nazwać najgorszym aktorem w tym filmie. Ben Affleck, Jennifer Lopez wraz z Live Taylor najgorszymi parami. Chyba im całkiem się w głowach poprzewracało. Jest mnóstwo filmów, które w 2004 roku mnie zachwyciły:D Należą do nich takie produkcje jak: Pamiętnik, Skarb Narodów, Ja robot, Pojutrze, Za wszelką cenę, Pasja czy Troja. Film Dziewczyna z Jersey śmiało mogę zaliczyć do tych tytułów. Subtelna komedia romantyczna, pełna smacznego humoru oraz wywołująca łezkę w oku. Genialna rola Raquel Castro, tej małej dziewczynki Gertie. Świetny film, nie wiem jak można było nominować go do złotej maliny. Jak można się domyślić, Ci wielcy znawcy kina i krytycy filmowi tak naprawdę na niczym się nie znają. Krytykują film, ponieważ nie przyniósł tylu milionów, ile oczekiwali. Ciekawy jestem czy sami byliby zdolni to pokazania tylu emocji w jednym filmie...Pozdrawiam wszystkich miłośników kina i zachęcam do obejrzenia:D

ocenił(a) film na 8
cijejek

Zgadzam się, też polubiłam Afflecka po tej produkcji.

cijejek

Film kapitalny i gra aktorów moim zdaniem super! Trzeba poddać ostrej krytyce tych krytyków... ;)

ocenił(a) film na 8
cijejek

Zgadzam się, film w moim odczuciu dobry i bardzo mi się podobał. No i jeszcze dodam, że George Carlin także był dobry i mi się jego rola w tym filmie spodobała.

ocenił(a) film na 8
cijejek

Podpisuję się rękami i nogami pod Twoją wypowiedzią :) Bardzo lubię wracać do tego filmu i nigdy nie miałam żadnego 'ale' co do gry aktorów. Niestety są ludzie, którzy nie powinni być krytykami i nie znają się na rzeczy a przez to cierpią bardzo dobre produkcje filmowe.

ocenił(a) film na 7
cijejek

Żeby docenić ten film trzeba mieć serce po właściwej stronie. Mózg też powinni mieć najlepiej trzeźwy.

ocenił(a) film na 6
Dude_

Czyli klasycznie. Twierdzisz że to ty masz racje a jeśli ktoś twierdzi że film jest zły to nie znaczy że film jest zły tylko coś z tą osobą jest nie tak.

Typowe podejście Januszów.

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

A czy ja twierdzę że to jest jakieś arcydzieło? Przecież to jest komedia romantyczna :D

cijejek

bo krytycy to geje a ben jest dobry tu jak w zmianie pasa czy nawet good will
dodatkowo akompaniament Carlina to perełka
wgl nie rozumiem tego boxx office film ledwo sie zwrócił, może dlatego że to mało komediowy film

ocenił(a) film na 3
cijejek

No tak. Ktoś ma inne zdanie od ciebie więc nie ma gustu. No jasne.

ocenił(a) film na 2
cijejek

Bo to straszny gniot. Beznadziejny i schematyczny.

użytkownik usunięty
cijejek

Zapewne brak tych pejsatych miernot w filmie stąd i krytyka
a nie chce mi się nawet sprawdzać drugoplanowej obsady.

Dzisiaj leci w CBS i na pewno go zaliczę, bo o dziwo nie widziałem go jeszcze.

ocenił(a) film na 8
cijejek

Cóż widocznie widzieli tylko scenę z recepcji szpitalnej.

ocenił(a) film na 7
mr_freeman

Ogólnie Afleck na +, ale scenę płaczu przy łóżeczku dziecka skaszanił koncertowo.

Po obejrzeniu filmu miałem pozytywny nastrój, więc wykonał swoją robotę. Jest dobrze.

ocenił(a) film na 3
cijejek

Ani Lopez, ani Affleck nie grają przekonująco, ten ostatni nieco się rozkręca w 2 połowie. Tayler też sztuczna, choć uroda - naturalna. Bardzo słaby film, także scenariuszowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones