PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465860}

Dziewczyna z ekstraklasy

She's Out of My League
6,2 35 743
oceny
6,2 10 1 35743
5,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z ekstraklasy
powrót do forum filmu Dziewczyna z ekstraklasy

W realu taki koleś nie miałby szans u takiej dziewczyny. Tak jak to mówił ten plama we wszechświecie tak to już jest zapisane i nie da się tego zmienić. Ludzie głownie dopierają się według wyglądu. Tak są wyjątki ale ze świecą takich szukać... Barier jest mnóstwo zaczynając na wyglądzie a kończąc na statusie społecznym.
Taa pomarzyć można tylko o takim związku....

sparrow_fw

Popieram :/

ocenił(a) film na 4
sparrow_fw

Powiem Ci coś facet : gówno prawda! Uwierz że istnieją na świecie faceci co są nie 5 czy 6 jak ten typ z filmu który nie był taki zły ale są faceci 2-3 co wyrywają takie laski jak ta z filmu na co dzień. Zapamiętaj to sobie!:)

Keysee

Keysee zgadzam się z Tobą w 100%! Widziałem i to nieraz takie sytuacje, choćby i u znajomych.

ocenił(a) film na 7
King14Trails

Dokładnie. Czasem nie liczy się wygląd a pewność siebie i charakter.

ocenił(a) film na 7
Kamiskl

A czasami nawet szpetniakom wystarczy Kasa i wyrywajá o wiele fajniejsze niz ta w tym filmie.

ocenił(a) film na 6
sparrow_fw

Wystarczy wyjść na ulicę gdzieś na imprezę albo w miejsce gdzie przebywa duża ilość ludzi , stanąć w miejscu i obserwować ,a myśli same przychodzą do głowy " co ona w nim widzi " itp
A co do Molly
nie była najwyższych lotów ale ten uśmiech na jej twarzy bardzo dodawał jej uroku ...

ocenił(a) film na 6
Tibn

Ale przede wszystkim trzeba uwierzyć w siebie
CHOĆ : NIE WSZYSTKO ZŁOTO CO SIĘ ŚWIECI
ŁADNA MISKA JEŚĆ NIE DAJE

ocenił(a) film na 7
sparrow_fw

Myśl tak dalej to powodzenia z twoim życiem seksualnym. Nie zgodzę się z tobą. Jeżeli oceniasz to po tym, że dziewczyna na ulicy nie odwróci się w stronę Ciebie to się mylisz. Kobiety trzeba poznać i je rozpracować. Poza tym przeczytaj sobie jeden z tematów o tym aktorze http://www.filmweb.pl/person/Jay+Baruchel-128105/discussion/podoba+mi+sie-453013 trzem osobą jakoś się podoba.

ocenił(a) film na 9
dedzior228

to tak samo można powiedzieć, że marzenia nigdy nie spełnią się... spełnią się, jeżeli TY tego będziesz bardziej pragnął i próbował dojść do celu. A takie gadanie, że facet z trójką nie wyrwie dziewczyny-dychy to takie żenujące gadanie, nawet nie chce mi się ani czytać postów ani też słuchać takich kolesi. Jak tak można podchodzić do życia?? To może lepiej podzielmy się, gorsi ludzie na jednej wyspie, a ładniejsi na drugiej wyspie... A co do filmu, to dla mnie 9/10 jest wystarczające. Sam pomysł jest naprawdę przebojowy, i sam film nie jest czysto amerykańskim nagraniem. To mi się naprawdę podoba w tym filmie. A teksty... niektóre są przebojowe!!:) I wierzcie czy nie, takie sytuacje naprawdę się dzieją na świecie, no chyba, że ktoś nie przeczytał bajki "piękna i bestia":-P

sparrow_fw

Mezczyzna musi miec to cos i to wystarczy, zeby oczarowac kobiete. Ale jezeli jest taki wymoczkowaty, jak glowny bohater, to inna sprawa, taki raczej nie bedzie mial fajnej laski. A co dziewczyny w filmie, to nie wystarczy zrobic sobie blond wloskow, zeby zaraz byc nie wiadomo jaka laska, jak dla mnie to twarz i figure miala raczej przecietna. Poza tym miala byc tez niby inteligentna, a sprawiala wrazenie razej pustej lali. Mogli wybrac bardziej wiarygodna aktorke.

ocenił(a) film na 7
sparrow_fw

no właśnie ja czasami jak widzę z jakimi pasztetami sie obracają niektóre super laski ,to zaczynam wierzyć w takie historie

sparrow_fw

nie popieram wypowiedzi, a to na podstawie własnych doświadczeń z moim kolegą. mam kolegę, który nie jest specjalnie przystojny (lekko przytyły, itp), no może nie jest odrzucająco brzydki, ale z całą pewnością nie jest przystojny. otóż on, nie wiem jak to robi, ale zawsze miał ładne dziewczyny, zawsze. w sumie to wszystkie jego dziewczyny mi się podobały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones