PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Nie mam tu na myśli filmu,ale znieczulicę społeczną i to,że historia jest oparta na wydarzeniach autentycznych.Jak coś takiego mogło się wydarzyć.?Człowiek to chyba najgorsza z bestii.

blossom_3

dokładnie, człowiek ma moc odczłowieczającą....

ocenił(a) film na 7
rosaria

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kobiety uwielbiają takich palantów,
bo tacy w swoim życiu zaliczają najwięcej kobiet.
Kiedyś sam byłem wrażliwym i wartościowym facetem w stylu chłopca, który chciał ochronić tą dziewczynę.
Sam miałem zawsze powodzenie, ale dobrze traktowałem kobiety. Niestety tysiące razy widziałem jak kobiety najgorzej traktowały wartościowych facetów, a najlepiej najpłytszych, aż stałem się draniem.
1) Wszystkie kobiety najgorzej traktują wartościowszych facetów, bo ktoś za mało przystojny lub za mało przebojowy lub za mało zamożny. Za to kobiety uwielbiają najbardziej do najpłytszych facetów z powodzeniem – sławnych lub przebojowych lub zamożnych lub przystojnych czyli tych co:
- Którzy tylko lub głownie patrzą na wygląd
- Którzy najlepiej bajerują
- Traktują kobiety jak ku..wy, a więc zaliczają najwięcej kobiet w swoim życiu, którzy kobiety mają za zabawki seksualne na raz, kilka razy, układy bez zobowiązań, romanse, którzy najwięcej okłamują, zdradzają czy opuszczają. A kobiety nie oceniają ich po przeszłości, tylko takimi facetami zachwycają się. Mało interesuje je przeszłość faceta z iloma, z kim, dlaczego.
2) Wszystkie kobiety takimi najszybciej są zainteresowane.
Tylko próżność, cwaniactwo lub egoizm decydują, że kobieta jest zainteresowana.
PRÓŻNOŚĆ - Dobry wygląd (wzrost, budowa ciała, rysy twarzy, prezencja, mowa ciała)
CWANIACTWO - Przebojowy charakter, energia i dobra bajera (flirt, humor, seksualna wibracja, męskie zdecydowanie, emocje, cierpliwość, wytrwałość, niezależność, dojrzałość emocjonalna, wychodzenie z inicjatywą, pewność siebie, inteligencja, zaradność, ambicje, pasje, styl życia itp)
KASA/STATUS SPOŁECZNY/SŁAWA/WŁADZA
3) Wszystkie kobiety stają się dla takich najłatwiejsze, najłatwiej takim dają seks, miłość czy związek.
4) Wiele kobiet z takimi godzi się na seks bez zobowiązań i nie chce być po tym oceniane.
Po co się starać o coś co pierwsi lepsi mają od razu ?
Im większe facet ma powodzenie i doświadczenie z kobietami to tym szybciej daną kobietę zaciąga do łóżka ? (Jedni na 1 czy 2 spotkaniu, inni na 3-5 spotkaniu , jeszcze inni muszą chodzić kilka miesięcy z kobietami, jeszcze inni wchodzą w strefę przyjaciela)
5) Wiele kobiet godzi się z takimi na seks licząc na związek i przez takich są wykorzystane i
nie chcą też być po tym oceniane.
6) Wiele kobiet przez takich są okłamywane/zdradzane i jeszcze potem zdziwione. Do tego potrafią wybaczać kłamstwa/zdrady dając przyzwolenie na wiele zdrad.
7) Kobiety gdy mają facetów wartościowszych to takich łatwo im przychodzi okłamywać, zdradzać, opuszczać, bo przecież ktoś za mało przebojowy, za mało zamożny czy za mało przystojny ?
8) Kobiety mówią, że chcą starań, ale o wiele bardziej wolą wybrać same facetów z powodzeniem niż mieć starania kogoś co im się nie podoba i uważa że o kobietę trzeba się starać co jest bzdurą. Kobieta po skokroć woli sama poderwać faceta, który jej się od razu podoba niż być podrywana prze kogoś kto jej się nie podoba, bo ma naturę ku..wy , która daje się na tacy
9) Kobiecą miłość najczęściej, najchętniej i najłatwiej otrzymują najpłytsi faceci z powodzeniem więc kobieca miłość jest gówno warta.

Wy kobiety mając do wyboru wartościowszego faceta na przykład brzydszego lub nieśmiałego lub biednego,
a płytszego, który ma wiele kobiet w swoim życiu i ogólnie traktuje kobiety jak ku...wy do jednego,
a wystarczy, że jest przystojny lub przebojowy lub zamożny wybieracie prawie zawsze płytki typ.

Nie potrafię szanować ludzi sławnych, przebojowych, zamożnych, ładnych.
Bo są najbardziej płytcy.
Aktorzy traktują kobiety jak ku...wy. Podobnie jak piosenkarze, sportowcy, gangsterzy, uwodziciele, przebojowi mężczyźni, zamożni, przystojni.
Kobiety dla takich stają się najłatwiejsze mimo, że tacy w swoim zaliczają najwięcej kobiet i jest najbardziej prawdopodobne, że traktują kobiety przedmiotowo na raz, kilka razy, układy bez zobowiązań, romanse, a w związkach okłamują, zdradzają, opuszczają.
Mimo tego kobiety dla takich zamieniają się najszybciej w bardzo łatwe.

Dwa proste pytania:
1) Z kim zgodzisz się łatwiej na seks bez zobowiązań z nieśmiałym, brzydkim i biednym, a przyzwoitym facetem czy przebojowym, przystojnym i zamożnym, a płytszym facetem, który zalicza w swoim życiu wiele kobiet ?
2) Kogo zechcesz chętniej być dziewczyną z nieśmiałym, brzydkim i biednym, a przyzwoitym facetem czy przebojowym, przystojnym i zamożnym, a płytszym facetem, który zalicza w swoim życiu wiele kobiet ?

95% kobiet w swoich czynach wybiera w obu przypadkach faceta nr 2.
Bo na seks bez zobowiązań chce kogoś płytkiego co jej się podoba i nie będzie oceniał,
bo sam jest płytki.
A na chłopaka to samo faceta z powodzeniem, bo nie wie lub nie chce wiedzieć, że tacy z powodzeniem traktują przedmiotowo kobiety.
Ma najwięcej szans, że taki miał przed nią wiele kobiet, w związku będzie okłamywał, zdradzał lub opuści ją, a mimo to woli zaryzykować z takim, najłatwiej takiemu daje seks, miłość, związek. A potem mają rozczarowanie.

Kobiety od zawsze najgorzej traktują wartościowszych.
A najlepiej facetów, którzy najwiecej zaliczają kobiet.
Prym wiodą aktorzy, piosenkarze, sportowcy, gangsterzy, uwodziciele, przebojowi mężczyźni, zamożni i przystojni, ogólnie najwięksi ku.....wiarze tego świata przyciągają kobiety.
Ja miałem wiele kobiet głownie z powodu dobrego wyglądu, przebojowości i cech typowo męskich.
Obrzydzało mnie to, że próżność i cwaniactwo jest decydujące, że kobiety stają się łatwe bez wyjątków.
Obrzydzało, że kobiety stworzyły ze mnie drania, który nie może mieć szacunku żadnego do kobiet.
Żaden facet który wie wiele o kobietach, miał styczność z wieloma kobietami i powodzenie u
nich nie szanuje kobiet tylko traktuje je przedmiotowo.
Każdy na tym świecie wiedział, że Warren Beatty, W.Chamberlain, M.Johnson, C.Sheen, Nicholson, O.Reed i
tym podobni mają zaliczone grubo powyżej tysiąca kobiet (Większość z nich kilka tysięcy)
a mimo to kolejne kobiety pojawiały się same, dawały na tacy im, bo liczyły, że warto zaryzykować,
a może się uda i stawały się kolejnymi zaliczonymi ku.....wami dla nich. 99% kobiety na świecie,
które są wolne lub powyżej 50% zajętych marzy wręcz o randce z kimś sławnym, i co starałoby się o
takiego same i szybko byłyby kolejnymi zaliczonymi ku.....wami, za to wartościowych zwykłych facetów olewają w
życiu :) Przeczytałem prawie 50 tysięcy biografii ludzi sławnych, ludzi z władzą i jedno ich łączyło.
Mieli masę kobiet/mężczyzn..

Sądzisz, że gdybym był o wiele bardziej wartościowym i porządnym człowiekiem, a brzydki i
nieśmiały kobiety by tak łatwo dawały mi seks czy miłość. Nie ma żadnych szans.
Od tysięcy lat kobiety stawały się łatwymi ku....wami, gdy ktoś pojawiał sie z powodzeniem:
sławny/z władzą....przebojowy...przystojny...zamożny,. Kobiety lgną do facetów,
którzy traktują kobiety jak przedmiot (czytaj zaliczają najwięcej kobiet, mają kobiety na raz,
kilka razy, układy bez zobowiązań, romanse, w związkach okłamują, zdradzają, opuszczają)
Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności dla takich stają się najłatwiejsze i
takim właśnie typom kobiety najwięcej wybaczają.

Dowody:
1) Dziesiątki tysięcy biografii sławnych ludzi lub ludzi przy władzy, którzy mieli ponad tysiąc kobiet lub mocne kilkaset. Zwłaszcza to jak łatwo im przychodziło zaliczanie kolejnych kobiet, wdawanie się w romanse, poślubianie nowych żon. Kobiety wręcz na tacy się takim dają, jakby były zaprogramowanymi bezmyślnymi golemami od dzieciństwa , że ich ideałem faceta jest książę/król/władca , który ma kasę, włądzę, jest przystojny, wygadany, ma przebojowy charakter.
O takim wręcz kobiety marzą. Tylko nikt im nie powiedział, że tacy ludzie zaliczają w swoim życiu co najmniej kilkaset kobiet i traktują kobiety jak ku..wy. A nawet jak wiedzą to nic nie zmienia, bo kobiety w każdym wieku najbardziej szukają facetów przystojnych...przebojowych..zamożnych, a zwłaszcza sławnych z sukcesami.
2) Książki uwodzicieli - ludzi, którzy kiedyś byli wartościowi, ale widząc ku..estwo kobiet, że dają zainteresowanie, seks, miłość najpłytszym facetom spasowali. Stali się najlepsi w uwodzeniu, dawaniu emocji, zaskakiwaniu, zaciąganiu do łóżka, bo stworzyli osobowość i ciekawy styl życia znacznie przewyższający 99% facetów . Poznawali ok 5tysięcy kobiet, zaciągneli do łóżka mocne kilkaset pięknych kobiet. I wiedzą wszystko na temat kobiet, każdego rodzaju kobiet i w ich społeczności przecież są też inni co poznawali dość podobną liczbę więc wymieniają się wiedzą.
Na moje pytanie jeden z nich odpowiedział, że wszystko co zaobserwowałem jest 99% prawdą,
ale trzeba przymykać oko na to jakie są, taka ich natura. Nie muszą mieć dobrego wyglądu i kasy, a mają powodzenie porównywalne z sławnymi ludźmi, bo dają kobietom niesamowity flirt, humor, seksualną wibrację, męskie zdecydowanie, rzadkie i pożądane cechy męskie, emocje itd a większość dzisiejszych facetów jest na ich tle byle jaka. Tacy ludzie, którzy poznawali ok 5tys kobiet i mają u nich wielkie powodzenie, wiedzą co daje efekty więc wiedzą praktycznie wszystko o kobietach. Nie tylko to co mówią kobiety, ale też jakich dokonują wyborów :)
3) Selekcja naturalna w miejscach , gdzie można ją zaobserwować, bo szybko następuje na przykład na dyskotekach pokazuje, że kobiety ciągną do najbardziej płytkich facetów: próżnych przystojniaków...przebojowych cwaniaków z dobrą bajerą...zamożnych. I takimi są najszybciej zainteresowane, dla takich są najłatwiejsze, z takimi się macają prowadzają i dają im najłatwiej seks
4) Już w szkołach można zaobserwować, że kobiety lgną do facetów, którzy wyśmiewają, biją słabszych, a unikają tych wartościowszych poniżanych, wyśmiewanych, bitych
5) Z wszystkich moich znajomych właśnie najpłytsi mężczyźni traktujący kobiety jak ku..wy mieli zawsze najwięcej kochanek, dziewczyn na jakiś czas, teraz mają piękne żony, które pewnie nierzadko są zdradzane, natomiast wartościowsze osoby mieli małe powodzenie i mało kobiet.
6) Testy na czacie. Wystarczy pisać do 200 tych samych kobiet z 2 profili.
Z jednego profilu być facetem porządnym szukającym dziewczyny, miłości, związku, a z drugiego być facetem odważnym z ciekawym stylem życia , lubiącym podróże, przygody, seks, dającym kobietom flirt, humor, seksualną wibrację, emocje - kobiety o wiele bardziej lgną do 2 typu, chcą sie wtedy umawiać, są bardziej otwarte, szczere, są gotowe nawet od razu umówić się na seks. A pierwszy profil ma nędzne powodzenie u tych samych kobiet.Nie ma w tym przypadku, rzadko są odstępstwa od reguły.
7) Testy na portalach społecznościowych ze zdjęciami. Wystarczy znów napisać do 200 tych samych kobiet z 2 profili. Na 1 profilu mieć ładne zdjęcia, można pisać byle co i ma powodzenie się nawet nie wysilając się, a na 2 profilu z brzydkimi zdjęciami można produkować się i ma się marne i znacznie słabsze zainteresowanie, bo kobiety skreślą takich na starcie.

Nie potrafię współczuć kobietom obojętnie co je złego spotyka ze strony facetów, dlatego bo zamieniają się w łatwe ku...wy dla najpłytszych facetów.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 6
returner

Musiała Cie któraś bardzo skrzywdzić..

returner

returner, ty się znowu zagolopowałeś z wklejaniem tego (jakże już wysłużonego na filmwebie) postu i nie sprawdziłeś najpierw o czym jest ten film, pod którym to wklejasz. Rozumiem, że założyłeś, że skoro jest zbrodnia na dziewczynie, to oprawcą jest facet i od razu chop siup, ctrl+c swój sztandarowy manifest i ctrl+v w okienko, ale Gertrude to kobieta....

ocenił(a) film na 10
returner

LOL ten koleś wszędzie to wkleja xD

ocenił(a) film na 8
blossom_3

Trudno mi uwierzyć, że to film oparty na faktach. Coś tak przerażającego chyba nie mogło mieć miejsca.

majkalipcowa

Film naciągany,ale inspirowany prawdziwymi wydarzeniami:(

ocenił(a) film na 8
blossom_3

Chyba zdecyduję się przeczytać książkę. Wtedy może inaczej spojrzę na film. Koszmarna ta historia.

majkalipcowa

Książka ponoć też nie do końca jest zgodna z prawdziwymi wydarzeniami. Tutaj masz opis ponoć faktów (oczywiście nie wiem na ile na pewno jest to wierny opis faktów, ale chyba można się spodziewać, że dość dobrze przedstawia sytuację): http://killer.radom.net/~sermo rd/New/zbrodnia.php-dzial=mord ercy&dane=likens.htm

majkalipcowa

Jak się żyje w naiwnej bańce mydlanej to można niedowierzać, takie i gorsze sytuacje dzieją się codziennie i nagminnie. Znając jako tako historię ludzkości raczej nie można być zdziwionym. Pomyśl co by było gdyby ludzie nie byli zakodowani i wytresowani... tzn lepiej o tym nie myśleć. Osobiście nigdy nie mogłem siebie w pełni zaakceptować z racji tego, że należę do najpodlejszego i najbardziej niezrównoważonego gatunku zwierząt.

kryszti

To jest nas dwóch.

ocenił(a) film na 8
kryszti

Jak ja Cię rozumiem. Czasem czuję takie obrzydzenie do homo sapiens, że nie mogę tego znieść.

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

Na świecie dzieją się 100 razy bardziej okrutne rzeczy, więc nie rozśmieszaj ludzi.
Człowiek to zwierzę, wystarczy, że czuje się bezkarny.
Gdy panuje bezkarność człowiek robi najgorsze rzeczy lub gdy jest wojna zaczynają się
masowe kradzieże, gwałty, mordowania.

ocenił(a) film na 8
returner

Tylko że to nie działo się w czasie wojny. Niestety nie potrafię tak jak Ty podchodzić do tego typu okrucieństw. Na mnie robi to nadal wrażenie, niezależnie od tego ile okrucieństw dzieje się na świecie.

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

Nikt nie rodzi się całkiem zły. Liczne testy jednak określiły, że nawet bardzo moralny i prawy człowiek pod wpływem okoliczności może stać się oprawcą. Tu miało miejsce manipulowanie otoczeniem, pranie mózgu, zrobienie z istoty ludzkiej nic nie wartą rzecz i przyzwolenie na okrucieństwo.

Drugi aspekt - człowiek to zwierzę, które nie ma sentymentów.
Zauważ jak dzieci zachowują się okrutnie już w podstawówkach. Grupa dzieci, gdy znęca się nad kimś słabszym,poniża, upokarza, bije. Mało kto stanie w obronie takiej jednostki. Jedynie nauczyciel. Jedno jest pewne, gdyby nie nauczyciele i rodzice- widmo kary i jedyni, którzy powstrzymują zapędy to już małe dzieci by robiły potworne rzeczy nawet w cywilizowanych krajach, dlatego nie dziwi mnie, że w miejscach na świecie,gdy tylko panuje bezkarność ludzie kradną, gwałcą i mordują na masową skalę. Tym bardziej na wojnach.

Trzeci aspekt - selekcja naturalna. Każdy wie, że faceci z powodzeniem traktują kobiety jak ku..wy.
A kobiety uwielbiają przystojnych lub przebojowych lub zamożnych/sławnych i takimi się zachwycają, facetami którzy w swoim życiu zaliczają najwięcej kobiet, najlepiej bajerują, często traktują kobiety jak szmaty na raz, kilka razy, układy bez zobowiązań, romanse, a w związkach okłamują , zdradzają.
A jednak kobiet najgorzej traktują wartościowszych facetów (brzydszych, mało śmiałych, biednych)
A najłatwiejsze robią się dla najpłytszych z powodzeniem (przystojnych, przebojowych, zamożnych) i takim najłatwiej dają, seks, miłość czy związek i takim najłatwiej wybaczają kłamstwa i zdrady.
To też pokazuje brak sentymentów, zło, próżność, egoizm w człowieku i bezsens współczucia,
gdy ktoś zostanie skrzywdzony przez płeć przeciwną skoro w drodze selekcji naturalnej najgorzej się traktuje wartościowych, a najlepiej najpłytszych.
Czy to świadczy dobrze o kobiecie ? czy kobieta zasługuje na szacunek ?
Czy kobieta zasługuje na współczucie, że ją jakiś facet źle potraktował jak daje zainteresowanie, seks, miłość, związek najchętniej płytkim facetom z powodzeniem, wartościowych olewa ?

ocenił(a) film na 8
returner

Chyba masz pecha i trafiasz ciągle na ten sam typ kobiet, bo nie uważam, że wszystkie są takie same. Tak jak faceci są różni.
Ale to prawda, że w różnych warunkach ujawniają się różne aspekty ludzkiej natury. Ta najciemniejsza czasem długo jest ukryta, ale w sprzyjających warunkach nagle wychodzi na światło dzienne.

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

Nie mam pecha. Ja miałem zawsze duże powodzenie,
bo jestem przystojny i bardzo przebojowy.
Takiego pecha jednak mają wszyscy wartościowsi faceci (brzydsi, nieśmiali, biedni)
Tysiące razy widziałem, że kobiety takich źle traktują.
A są zainteresowane i robią się łatwe dla przystojnych czy przebojowych, którzy wiedziałem, że zaliczają sporo kobiet i traktują je przedmiotowo, dużo gorzej od z małym powodzeniem. Kobiety widzą to co chcą widzieć.
Dlatego tak jak w wieku 18-20 lat byłem dobrym facetem.
W wieku 25 lat traktowałem kobiety jak przedmiot widząc ku..estwo kobiet.
Wystarczy, że wiem przeszłość (z iloma, z kim, dlaczego) i napawało mnie tu obrzydzeniem. A kobiety jakoś nie oceniają facetów z powodzenie, że traktują kobiety jak ku..wy tylko widzą och przystojny lub och czarujący i przebojowy lub och sławny, ambitny, zamożny. Gdy ja widziałem co się za tym kryje więc żal mi kobiet być nie mogło obojętnie co złego was spotyka ze strony facetów dla których robicie się najłatwiejsze. 18-25 lat - 1 kobieta tylko dlatego, że nie chciałem chodzić do łóżka z napalonymi na mnie kobietami, gdy miałem dziewczyne, ani bawić się kobietami. Kobiety jednak kompletnie nie obchodzi czy ktoś jest wartościowy, nie ocenia po przeszłości (z iloma, z kim, dlaczego) tylko liczy się:
1) dobry wygląd lub
2) kasa/popularność lub
3) przebojowość i dobra bajera (flirt, humor, dobra wibracja, męskie zdecydowanie, cechy męskiego charakteru, emocje) Tak zwane cwaniactwo i bajerowanie kobiet, które tak mocno przyciąga istoty mało logiczne, a emocjonalne i naiwne jakimi sa kobiety.

Między 25-30 rokiem zaliczyłem blisko 40 ładnych kobiet, a gdybym chciał byłoby ich znacznie więcej. Nie byłem draniem naturalnym jakich wielu facetów do których lgną kobiety. Ja z wrażliwego faceta współczującego słabszych i wartościowym, a gardzącym ludźmi płytkimi stałem się draniem stworzonym przez ludzi, zwłaszcza przez kobiety. Nie dziwie się, że żaden facet od tysięcy lat co znał dobrze naturę kobiet nie szanował was. Kobiete idzie szanować tylko gdy się o kobietach mało wie. Która istota która ciągnie do przystojnych lub przebojowych lub zamożnych może być wartościowa ? Przecież to próżność, cwaniactwo, egoizm, atuty, który sprzyjają , by traktować kobiety jak ku..wy. Jakby kobiety szukały wartościowych facetów to by szukały wśród brzydkich, nieśmiałych, biednych.
Ale tacy są zawsze jako koła zapasowe, gdy kobiety mają dość niepowodzeń z facetami, którzy im się podobają. W wieku 31 lat ożeniłem się, mam żonę od 8 lat, ale doskonale wiem jakie są kobiety i co decyduje, że kobieta jest zainteresowana, daje seks czy miłość. Na 100% nie wartości w człowieku. I to jest żałosne.

ocenił(a) film na 7
returner

A tu masz dowód, że 99% osób zdradzi jeśli podstawimy mu bardzo atrakcyjną osobę i będzie myśleć, że się nie wyda.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141000,title,Odslaniamy-kulisy-pracy-testerow-wierno sci-Na-pierwszym-spotkaniu-zaczela-sie-do-mnie-dobierac-juz-w-samochodzie,wid,18 160254,wiadomosc.html?ticaid=1167b5

returner

cóż za okropny mizogin z Ciebie! Współczuje Twojej żonie, naprawdę.... swoją matkę też traktujesz jak jedną z opisanych przez Ciebie kobiet? I od kiedy mężczyźni wiążą się z kobietami brzydkimi, niezadbanymi, z którymi wstyd byłoby iść do kolegi ale za to o "pięknym wnętrzu" ? większej hipokryzji w jednej wypowiedzi nie czytałam od dawna...
jaki jest sens Twoich wypowiedzi? chcesz usprawiedliwić przedmiotowe traktowanie kobiet, faktem, że same przedmiotowo traktują mężczyzn?
Powinieneś podać sobie rękę z bandą pedofili, którzy usprawiedliwiają swoje chore postępowaniem tym, że niby dzieci emanują seksem i pragną miłości fizycznej... jednakowy poziom
żałosne naprawdę żałosne wypociny
hipokryzja poziom mistrz

mojefilmy87

On gdzie się da wstawia te swoje wywody. Nie karm go i tyle.

Morska_Bryza

Dokładnie. Nawet nie patrzy pod jakim filmem czy serialem wkleja i wkleja ciągle to samo. Od lat trafiam co jakiś czas na ten jego post (co jest i tutaj tam, wyżej), w którym się wyżala, że kobiety nie widzą jego głębi. No ale jak zobaczyć coś czego nie ma? Co ciekawe, jeśli zdarzy się, że napisze coś wreszcie na temat postaci występujących w danej produkcji, to bez problemu jedzie po pozytywnych postaciach męskich według niego będących nieudacznikami. Sam już nie wie o co mu chodzi. To jest ciężki przypadek.

blossom_3

Nie chyba, a na pewno, nie ulega to raczej wątpliwości. Ludzie są raczej świadomi tego kim są i jakim chorym miejscem jest świat, nawet bez naszej ingerencji, stąd 'znieczulica'. Raczej skupiamy się na swoim przetrwaniu i walce o byt, nie widzimy niczego więcej.

ocenił(a) film na 8
kryszti

przykra historia torturowanej dziewczyny ale film nie pokazuje wszystkich tortót jakimi poddana była ,bo były zbyt drastyczne
az trudno w to uwierzyć tu mkozna po czytac o dramacie dziewczyny
http://killer.radom.net/~sermord/New/zbrodnia.php-dzial=mordercy&dane=likens.htm

blossom_3

To się nazywa sadyzm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones