PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565637}

Dziewczyna z tatuażem

The Girl with the Dragon Tattoo
7,7 325 229
ocen
7,7 10 1 325229
7,2 36
ocen krytyków
Dziewczyna z tatuażem
powrót do forum filmu Dziewczyna z tatuażem

Książki

ocenił(a) film na 8

Czy warto zacząć czytać 2 tom Millenium jeśli nie czytałem 1, ale widziałem film ?

ocenił(a) film na 8
zaja_c

Film był co prawda dosyć wiernym odwzorowaniem książki, aczkolwiek nie do końca oddaje charaktery bohaterów, kreowany klimat i wiele innych. Dlatego przed sięgnięciem po drugi tom polecam przeczytać pierwszy. Nie powinien nudzić mimo znajomości fabuły.

damian_kicior

u mnie tak właśnie było, obejrzałam "Dziewczynę z ..." i całą szwedzka trylogię Millenium milion razy i dopeiro niedawno połknęłam pierwszy tom, teraz jestem w połowie drugiego i mimo obejrzenia całej historii książka wcale nie nudzi :) jest świetna ;))))

rosaria

Miałam podobnie, obejrzałam "Dziewczynę z tatuażem", a potem zabrałam się za książki, kończąc całą przygodę z trylogią obejrzawszy szwedzką ekranizację wszystkich części. Jednak, jak to zwykle u mnie bywa, nic nie równa się książce, dlatego mimo obejrzenia filmów polecam zapoznanie się z trylogią Larssona :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones