PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565637}

Dziewczyna z tatuażem

The Girl with the Dragon Tattoo
7,7 325 278
ocen
7,7 10 1 325278
7,2 36
ocen krytyków
Dziewczyna z tatuażem
powrót do forum filmu Dziewczyna z tatuażem

Zakończenie

ocenił(a) film na 8

chyba nie zaczajiłam zakończenia, ktoś mi wytłumaczy ?

jolka4500

tzn.? czego konkretnie, którego fragmentu?? chętnie przybliżę.

ocenił(a) film na 8
rosaria

Lisabeth-najpierw mówi że kurtka jest dla przyjaciela ale jak widzi go z jego żoną, takjakby sie wścieka i wyrzuca do smietnika, mogła nie wyrzucać i kiedyś indziej dać, wiem że przezyli pare chwil, no ale on ma żone

ocenił(a) film na 8
jolka4500

To nie jest jego żona, tylko współedytorka magazynu z którą Mikael ma romans.

ocenił(a) film na 8
MWitkowsky

ale z tego Mikaela kochaś.

ocenił(a) film na 10
jolka4500

Sama Lisbeth miewała w łóżku różnych partnerów obu płci, o czym on sam dobrze wiedział, więc żadne z nich nie brało na poważnie tego " związku". Jednak Lisbeth naprawdę się zaangażowała, jednak nawet nie zdradziła tego Mikaelowi...

ocenił(a) film na 8
jolka4500

Lisbeth była osobą mającą zaburzenia psychiczne i zapewne depresyjną takie osoby jeśli się komuś zwierzają(a Ona zwierzała się Mikaelowi) lub nazywają kogoś "przyjacielem" a taka osoba ją okłamie to wtedy najpierw jest wściekłość a później rezygnacja i powrót do "starego" życia. Mikeal powiedział, że będzie miał spotkanie z córką a Ona zastała go z współdyrektorką którzy gdzieś się wybierali (ale - spóźnieni- więc wnioskuje chodź mogę się mylić, to tylko spekulacje, że pewnie się kochali) co na pewno ją zabolało. Kilka scen wcześniej powiedziała swojemu byłemu opiekunowi pod czas grania w szachy, że jest szczęśliwa dzięki temu "przyjacielowi" a kiedy okazało się, że ją okłamał czar prysł, stwierdziła, że nie zasługuje na prezent, który miał(za pewne dla niej) znaczyć więcej niż samo "wesołych świąt" więc go wyrzuciła i pojechała w swoją drogę zlewając dupka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones