PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5303}
6,3 282
oceny
6,3 10 1 282
2,8 4
oceny krytyków
Dziewczynka z hotelu Excelsior
powrót do forum filmu Dziewczynka z hotelu Excelsior

Inaczej

użytkownik usunięty

Kocham ten film, dużo mu zawdzięczam i widzę go nieco inaczej. Tak, jest śmierć, pijaństwo, chamstwo, etc., ale również ciepła tajemnica, wielka nadzieja i wielka mądrość. Trzeba go obejrzeć, przetrawić i, jak ja, może pokochać

użytkownik usunięty

Jestem chyba jednym z niewielu,którzy lubią ten film.Szkoda,że tak rzadko jest wyświetlany w naszej telewizji.O kinie nie wspomnę.Bardzo intrygująca jest nutka tajemnicy i sensu życia.Chyba każdy z nas odbiera ten film inaczej...

ocenił(a) film na 9

Film jest cudowny, ma niepowtarzalny klimat tajemnicy i tęsknoty. Czy ktoś ma może ten film ? Nigdy nie mogę na niego trafić w TV a w sieci jest nie do znalezienia.

Kirq

Film jest tutaj:
http://peb.pl/pozostale-gatunki/394650-rapidshare-film-polski-1981-1990-collecti on-5.html

ocenił(a) film na 9
kajtek1960

Jestem na świeżo. Film obejrzałem po usłyszeniu piosenki ,,Spacer'' zespołu Kim Nowak. Utwór ma świetny klimat, a film, to już w ogóle majstersztyk. Ma atmosferę dekadencji i beznadzieji, jaką później można np. zobaczyć w ,,American Beauty''. Z całą stanowczością jestem w stanie powiedzieć, że warty jest polecenia tym, którzy szukają trochę zdołowania. Jakby nie patrzeć, nie pozostawia nadzei.

Kirq

Ja tez bardzo lubie ten film dla wszystkich powodow wymienionych przez moich szanownych przedmówców ,i jeszcze z powodu obrazow (chyba?)Henryka Wańka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones