PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713866}

Dziewczyny śmierci

The Final Girls
5,5 9 015
ocen
5,5 10 1 9015
5,4 10
ocen krytyków
Dziewczyny śmierci
powrót do forum filmu Dziewczyny śmierci

Świetny film!

ocenił(a) film na 9

Mieszanka "Krzyku" i "Dnia świstaka". Nietypowy, zabawny i wciągający. Ocena na filmwebie po raz kolejny bezsensownie zaniżona. Polecam, oglądajcie!

ocenił(a) film na 4
Sighma

Chyba zawyżona przez osoby które dają taką wysoką ocenę jak ty ;)
Swoją drogą nigdy nie zrozumiem fenomenu oceniania filmów na filmwebie. Byle jakim gniotom ludzie potrafią dać ocenę arcydzieło czy rewelacja.

Wracając do filmu to gdzie tu był jakikolwiek straszak? Klimat, napięcie czy niepokój? Film spoko się nawet oglądało ale kwalifikować to jako horror? Serio? To ma być slasher? Sceny mordów, gore gdzie to było? Czułem się jakbym oglądał horror dla 13 latków bo właśnie ten film jest tak bodajże kwalifikowany. Dlatego jeżeli ktoś chce obejrzeć przyzwoity horror to ten film szczerze odradzam.

ocenił(a) film na 6
reevox

A jak inaczej wypadałoby go sklasyfikować? To horror wzbogacony o element humorystyczny, wręcz parodia typowego slashera :)

ocenił(a) film na 6
reevox

W wielu filmach nie ma scen gore a i tak są one slasherami...

ocenił(a) film na 5
Sighma

Świetny jest tylko pomysł, realizacja a zwłaszcza aktorstwo to porażka.

ocenił(a) film na 1
Sighma

Tragedia, aktorstwo na 0, głupota totalna, czekałem tylko do końca z nadzieją że zabije ich jak najszybciej, dawno nie oglądałem czegoś tak słabego z tak dobrą oceną, wszystkie postacie po prostu oceniłbym na minusową ocenę do tego zakończenie chodzi o walkę to jakiś dramat. Jak ktoś nie oglądał radze zrobić coś innego np zdjąć ubrania i ich popilnować to będzie znacznie lepsze.

ocenił(a) film na 10
karol10104

Ty jesteś głupi to jest poprstu wspaniałe!!!

ocenił(a) film na 6
Sighma

Zgadzam się,ja może tak jak Ty wysoko nie oceniam.Ale uważam że jest to całkiem niezła parodia Slasherów

ocenił(a) film na 6
Sighma

Bardziej mieszanka Piątku 13tego z Miasteczkiem Pleasantville :) Poza tym po w sumie fajnym wstępie jakoś to rozeszło się po kościach. Było parę fajnych akcji, ale ogólnie tak średnio jakoś ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones