PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104286}

Dziewczyny nie płaczą

Große Mädchen weinen nicht
7,1 219
ocen
7,1 10 1 219
Dziewczyny nie płaczą
powrót do forum filmu Dziewczyny nie płaczą

Kto zabił?

ocenił(a) film na 6

Czy może mi ktoś powiedzieć kto w końcu zabił tę dziewczynę, bo chyba nie przegapiłam
nic? Pod koniec obstawiałam Steffi, ale może nie było powiedziane kto to? ehh

ocenił(a) film na 7
joanna252

Jeśli nic mi nie umknęło to zabójcą był ten pan od wytwórni filmów dla dorosłych; pod przykrywką wspomnianego interesu zwabiał dziewczyny i zabił przynajmniej tę jedną.

ocenił(a) film na 6
Szulc

Jeśli kojarzę to ten facet nie zabił, ale już nie pamiętam...

ocenił(a) film na 7
joanna252

Ja pamiętam to tak: blondynka, która zniknęła poszła do "agencji filmowej" by zarobić pieniądze i wyjechać; dała Steffi wizytówkę, która następnie trafiła, w akcie zemsty, do tej piosenkarki, córki kochanki ojca (jak w telenoweli). Kati uratowała jednak tę dziewczynę, a na końcu okazało się, że niedoszły gwałciciel jest "doszłym" mordercą blondynki. Rodzina Steffi rozpadła się. Dziewczyna zerwała z chłopakiem, pokłóciła się z przyjaciółką, a gdy zrozumiała, że wysłała piosenkarkę do mordercy, po prostu nie wytrzymała i postanowiła popełnić samobójstwo. Na szczęście scenarzysta wymyślił postać Kati, która wszystkich ratuje, uff.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones