PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396403}

Dziewiątki

The Nines
5,9 6 048
ocen
5,9 10 1 6048
Dziewiątki
powrót do forum filmu Dziewiątki

10/10

ocenił(a) film na 10

Uwaga film jest trochę zakręcony i trzeba go uważnie oglądać. Oficjalnie to sam nie zrozumiałem go do końca, ale film w jakimś stopniu poruszył mną. Film jest bardzo ciekawy i wciągający,a co najważniejsze dość nietypowo zrobiony. Nie spotkałem się z podobnym filmem w całym swoim życiu...
Polecam

ocenił(a) film na 6
dragon_1

Obejrzałam, zrozumiałam, pomysł oryginalny, aktorzy nieźli, lecz realizacja pozostawia wiele do życzenia. Przez to 6/10.

kevadra

kevadra idealnie to ujales. Swietny film, ale relizacja marna, przez co ogolnie dam mu "tylko" 7.

ocenił(a) film na 8
kevadra

Aktorstwo zdecydowanie nie było wysokich lotów, ale sama fabuła niebanalna. Nie dopracowany pod względem końcówki, mimo to warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
minto

Nom, aktorstwo takie średnie. W ogóle źle dobrane role kobiece są. Przydałaby się jakaś ładna kobieta. Dobrze trafili z Reynoldsem. Aktualnie i w rzeczywistości ma świat u stóp, a przy tym jest takim wyluzowanym, spoko gościem.
Trochę klimatu zabrakło. Można było bardziej w w stylu thrillera film zrobić, a nie obyczajowego filmu. Po kimś takim jak John August też spodziewałem się lepszej historii. Faktycznie, zakończenie jakieś nie zicher.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones