PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507421}

Dziewiąty legion

The Eagle
6,5 31 201
ocen
6,5 10 1 31201
Dziewiąty legion
powrót do forum filmu Dziewiąty legion

Jak czytam, że szczegóły historyczne się nie zgadzają, że ubiór plemienia naciągany to aż mi się nóż
w kieszeni otwiera. Przecież takich filmów nie oglądamy, by uzupełnić wiedzę o historii starożytnej!
Ten film to piękny obraz, który pokazuję siłę przyjaźni, przyjaźni ponad podziałami, zdolnej do
poświęceń, umiejącej wybaczać. Ten film jest także wielką pochwałą prawa każdego człowieka do
wolności. Lojalność, honor coraz rzadziej występują w naszych czasach, a takie filmy jak ten
sprawiają, że w niektórych ludziach mogą narodzić się na nowo. Szczerze polecam każdemu.

ocenił(a) film na 5
evilun_michaelis

Problem jest w tym, że akcja filmu o 9 legionie cesarstwa rzymskiego, skupiona jest głównie wokół jakiegoś plemienia pingwinów. Jeśli obejrzałeś/aś film bez konkretnego ukierunkowania gatunkowego, to ok - jako film PRZYGODOWY zapewne może się spodobać. Nie mniej, szukając filmu nawiązującego do historii Rzymu z okresu cesarstwa, mogę czuć się rozczarowany (żeby nie powiedzieć zażenowany) szopką jaką zafundował mi producent.
Szczerze, odradzam każdemu kto szuka konkretnego typu kina.

BTW. rola Channing'a w roli Marcus'a to parodia w czystej formie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones