PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507421}

Dziewiąty legion

The Eagle
6,5 31 204
oceny
6,5 10 1 31204
Dziewiąty legion
powrót do forum filmu Dziewiąty legion

Chyba zartujecie

ocenił(a) film na 9

Jak możecie narzekać na ten film tylko dlatego, że niedawno nakręcono podobny. Jednego dnia obejrzałem obydwa, i przy żadnym się nie nudziłem. Film świetny i chętnie bym oglądną jeszcze jeden z tematyką IX legionu. 8/10

ocenił(a) film na 5
Dranger

mimo że Centurion mnie nie zachwycił, a Legion nieźle rozbawił, to również chętnie obejrzałam jeszcze coś zahaczającego o ten temat.
powstało mnóstwo filmów tyczących się podobnych/identycznych tematów i nadal powstają kolejne, więc czemu nie?

narzekanie na to, że "O, znowu film o Dziewiątce!" nie ma sensu. moim skromnym jeśli ktoś chce narzekać, lepiej skupić się na wadach filmu, nie takich pierdołkach :P

ocenił(a) film na 8
zuzens

Mnóstwo ? takich filmów jest właśnie bardzo mało. Mamy mase kryminałów, sensacji, thrillerów, horrorów a filmów typu 9 legion jest bardzo mało (chodzi mi filmy wojenne epoki miecza).

ocenił(a) film na 7
Dranger

Zawsze znajdą się tacy, którym coś nie będzie pasowało:-P. Norma, ja szczerze mówiąc, nie wyróżniłbym żadnego z dwóch walczących tutaj produkcji. Zarówno "Centurion" jak i " The Eagle" zaspokoiły moje oczekiwanie i mimo ich niedoskonałości, nie zawiodły mnie jako propozycja spędzenia czasu z wiecznie żywą historią... Swoją drogą , film który nie powala swą realizacją na kolana, wcale nie musi być słaby i tak jest też w obu wspomnianych przypadkach. Mnie osobiście IX Legion się podobał i jak w przypadku "Centuriona", 7/10 za rozrywkę leci. Polecam dla odmiany, bo ostatnimi czasy, w natłoku pseudo-horrorów i kiczowatych komedii, taka propozycja jest jak najbardziej pożądana.

ocenił(a) film na 7
Hardstyle_Lover

Nic dodać, nic ująć - myślę dokładnie tak samo :)

Dranger

mi się podobał, może dlatego że sobie cenię honor, zasady, ja polecam;D

ocenił(a) film na 9
Dranger

Nie ma to jak oceniać film ślepo kierując się tym, że "jest inny film".
Dziewiąty legion ma świetny klimat, aż bije od niego zimnem z północy Wielkiej Brytanii, jako film wojenny przedstawia się bardzo dobrze, szukając minusów najpierw trzeba opędzać się od plusów. Film jest bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones