PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507421}

Dziewiąty legion

The Eagle
6,5 31 199
ocen
6,5 10 1 31199
Dziewiąty legion
powrót do forum filmu Dziewiąty legion

Odradzam oglądania tego filmu tym co czytali książkę, ponieważ wiele wątków albo zostało usuniętych albo zmienionych. Ja przeczytałam książkę i gdy się dowiedziałam, że została zekranizowana to obejrzałam film. Niestety nie obejrzałam filmu do końca ponieważ po przeczytaniu książki wkurzało mnie, że tak dużo scen zostało usuniętych/zmienionych !! Może gdybym obejrzała film zanim przeczytałam książkę to by mi się spodobał no ale niestety. Film w porównaniu do książki jest po prostu daremny :(

pala9991

ps. zawsze tak jest.

ocenił(a) film na 5
pala9991

Haha uśmiałem się czytając twój komentarz, odradzasz ponieważ film nie jest wiernym odwzorowaniem książki. To już żadnych innych argumentów nie ma? Śmieszą mnie takie komentarze, ten film jest inny niż książka, w tym serialu jest inaczej niż w powieści. Trzeba użyć szarych komórek i oddzielić książkę od filmu czy serialu, to jak z jak z seksem, trzeba się nim cieszyć a nie myśleć w trakcie czy wszystko jest w porządku. Tylu was tu na Filmwebie inteligentnych inaczej a nie potraficie wyłączyć myślenia w trakcie oglądania i obejrzeć dla samej rozrywki, tylko narzekacie. Skoro tego nie potraficie to nie komentujcie lub nie oglądajcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones