PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507421}

Dziewiąty legion

The Eagle
6,5 31 205
ocen
6,5 10 1 31205
Dziewiąty legion
powrót do forum filmu Dziewiąty legion

Tragedia

ocenił(a) film na 3

Ten film to porażkaaaa.
Przy całej mojej sympatii dla Channinga, ten film to pomyłka.
Ostatnia scena kiedy Marcus rzuca orła na stół i wychodzą z Eską dobiła mnie kompletnie,
i ten tekst na koniec..... co to miało być: Batman i Robin...............

ocenił(a) film na 4
monr_2

Naprawdę nieudany film...
Ciężko znaleźć obszar w którym ten film by się bronił...a czekałem na ten film

monr_2

zakończenie typowo hollywoodzkie... jednak całość całkiem niezła... w filmie od początku coś się dzieje, no i Tatum... myślałam, że gorzej wypadnie a tu takie zaskoczenie... dla mnie dobry

ocenił(a) film na 5
monr_2

Film zepsuła końcówka gdy Esca zostawił Marcusa. Prawie martwego a za jakieś 2 godziny skakał biegał od tej chwili film poleciał po równi pochyłej a było dobrze. Myślałem, żę Esca pobiegł po swoich ludzi z klanu a tu niespodzianka starych legionistów. Zakończenie mogło być lepsze gdyby nie było happy endu, byłem przekonany, że Marcus umrze.Fajne zdjęcia plenerów były w tym filmie.

Woj8ech

zgadzam sie on umieral zaraz biegal i zabijal a wogole nuda ten film i kolesie szybsi od koni smiechu warte 5/10 tylko za krajobraz .

ocenił(a) film na 5
jack666

racja, bambusy biegły kilka dni za koniami, wiem że szybko biegają ale to nie znaczy że mogą biec non stop kilka dni;| wg denerwowało mnie że podczas walki wyskakiwali dosłownie znikąd, jak np. był motyw że się naparzali a nagle jeden ziombel wyskoczył z wody jakby tam czekał (też pewnie 3 dni) ehh.. suma sumarum, film ma masę błędów, niby nie istotnych ale psują klimat w filmie, a mogło być tak pięknie.. na dzień dzisiejszy 5/10 pozdro

ocenił(a) film na 9
kiprowaty

Bardzo dobry film, obejrzałem go z przyjemnością i ciekawością.

monr_2

Film przygodowy o lekkim zabarwieniu historycznym. Ogląda się dobrze jeżeli nie będzie się miało wielkich nadziej związanych z tym filmem. Czysta rozrywka i tyle. Scena końcowa rzeczywiście dziwna, no ale to jakieś 30 sekund filmu, to się nie będę czepiał. Nie żałowałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones