PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32981}

Dziewięć królowych

Nueve reinas
7,2 1 375
ocen
7,2 10 1 1375
Dziewięć królowych
powrót do forum filmu Dziewięć królowych

Dość ciekawie się rozkręcał, ale od połowy bardzo przewidywalny, mogliby lepiej popracować nad scenariuszem.

ocenił(a) film na 8
Frida_2

Łatwiej przewidzieć, jak się wcześniej oglądało Żądło, Va bank, Vinci i Ostatnią Akcję.

ocenił(a) film na 5
widzszaraczek

I jeszcze "To właśnie miłość", "Gdzie jest Nemo", "Facetów w czerni" i "Gwiezdne wojny".

ocenił(a) film na 8
Frida_2

To akurat mniej trafione przykłady :)

ocenił(a) film na 5
widzszaraczek

To świadczy o tym, że obejrzenie nawet tysiąca filmów nic nie da, jeśli scenariusz jest doskonały.

ocenił(a) film na 8
Frida_2

Ale kolejność oglądania ma znaczenie. Jeżeli "Królowe" byłyby oglądane PRZED filmami wymienionymi przeze mnie to prawdopodobnie zaciekawienie i stopień zaskoczenia widza byłyby zdecydowanie większe, co miałoby pewnie wpływ na ogólną ocenę. Film nie byłby tak przewidywalny. Dodam, że piszę o doświadczeniach własnych, u mnie właśnie wcześniejsze obejrzenie paru filmów sprawiło, że także domyślałem się, o co może chodzić.

ocenił(a) film na 5
widzszaraczek

Po części przyznaję Ci rację. Ale nie zakładaj, że data oceny filmu jest datą obejrzenia przeze mnie filmu.

ocenił(a) film na 9
Frida_2

Brawo Frida 2! Twoje wielkie IQ ma chyba aż tyle, ile Twój obwód głowy?... Pozdrawiam serdecznie! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones