PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804254}

Dzika grusza

Ahlat Ağacı
6,8 1 972
oceny
6,8 10 1 1972
7,0 21
ocen krytyków
Dzika grusza
powrót do forum filmu Dzika grusza

Typowy film, na którym 1/3 sali nie dociera do końca seansu. Gdyby wyciąć z niego przegadane dialogi i wszelkie dłużyzny(jakieś 50% całości), to mógłby być to niezły film o młodym człowieku poszukującym swojego miejsca w życiu i jego skomplikowanych relacjach z ojcem.

ocenił(a) film na 8
MarMarTom

Nie wiem kto nie jest w stanie wytrwać do końca filmu, może to Ci, którzy oglądają durne komedyjki. Byłam w kinie Muranów i nikt nie wyszedł. Przeraziła mnie perspektywa oglądania 3 godzinnego filmu, ale przeleciał mi ten czas nie wiem kiedy. Moim zdaniem każdy fragment filmu miał swoje znaczenie.

ocenił(a) film na 4
MikkaS

Nie wiem kto jest w stanie wytrwać do końca filmu, może to Ci, którzy chodzą do Starbucksa i kupują markowe ciuchy w secondhandach, a tak serio to film średni i przegadany i jedynie momentami ciekawy.

ARTuresko

Ale co mają markowe ciuchy do filmu? To, że chcą się pokazać w nich, więc siedzą do samego końca?

Bokciu

No właśnie haha. Myślę, że dobra kawa, dobre ciuchy, ale też zwykła woda i chińskie trampki nie zepsują amatorowi refleksji nad tym padołem odbioru tego filmu.

spondylodeza

Obawiam się, że autorowi wpisu nie chodziło o odbiór filmu przez osobników w markowych ciuchach, pijących drogą kawę, a o sam fakt, że przyszli do kina się pokazać w owym anturażu. Tak więc siedzą do końca i gdy zapalą się światła po zakończonym sensie - pozostali mogą ich podziwiać z kubkami w ręku i metkach na wierzchu...Tak to zrozumiałem...

Bokciu

Tak, tak .... Dla Ciebie kawa ze Starbucksa i ciuch z SECONDHAND, to synonim luxusu xd. Ach. te metki i styropianowe kubki ;) O mój ty swiecie, zapoznaj sie z definicją sarkazmu

Czy jutro, moge sie spodziewać "wizyty" Jasia? bo sie stęsknilam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones