PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604524}

Dzikie z natury 3D

Born to Be Wild
7,3 859
ocen
7,3 10 1 859
Dzikie z natury 3D
powrót do forum filmu Dzikie z natury 3D

Taaaak!

ocenił(a) film na 8

Już nie mogę się doczekać!!!! Słonie z David Sheldrick Wildtrust o którym w swoim programie opowiadała Martyna Wojciechowska :) Po jej programie stałam się "rodzicem" jednego słonika i z dumą zobaczę go na dużym ekranie! :)

delf_5

ja również !!!!

ocenił(a) film na 8
delf_5

Gratuluję, Delf_5, tak szczytnego działania dla dobra zwierząt. :) Jestem pod wrażeniem, bo takich ludzi, jak Ty, jest bardzo mało. :)
Ja także nie mogłam doczekać się projekcji tego wspaniałego dokumentu i to na dużym ekranie nowoczesnej sieci kin. Jestem akurat po obejrzeniu filmu - polecam wszystkim, także dzieciom w wieku szkolnym - moja Córa była zachwycona. :) Naprawdę dobra rzecz, a technologia 3 D to niewątpliwie jej dodatkowy atut. :)

delf_5

właśnie, sorry, że nie na temat filmu, bardziej na temat tematu filmu :) jak takie słoniątko można zaadoptować? i ile mniej więcej to kosztuje, bo jestem zainteresowana :) widziałam program o tym sierocińcu dla słoni w wykonaniu Martyny Wojciechowskiej, a potem BBC. te słoniki są takie piękne. aż serce się kraje co ludzie im zrobili, chciałabym jakoś pomóc

użytkownik usunięty
pinka1801

http://www.sheldrickwildlifetrust.org/html/help.html
tutaj jest strona tej organizacji. można wybrać sobie słonika którego chce się adoptować. co miesiąc wysyłają jego zdjęcie i opisują co się dzieje w ośrodku. polecam!

ocenił(a) film na 9
delf_5

Ja dzisiaj idę na ten film ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones