PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011891}
3,5 5 971
ocen
3,5 10 1 5971
3,3 7
ocen krytyków
Dzisiaj śpisz ze mną
powrót do forum filmu Dzisiaj śpisz ze mną

Nie wiem, może książka jako romans się broni, nie czytałam, ale film jest żałośnie banalny. A ja, oglądając na ekranie Romę Gąsiorowską, po raz kolejny zadaję sobie pytanie, kto i za co dał jej dyplom szkoły aktorskiej i dlaczego z programu tych szkół wycofano (chyba, bo wytłumaczenia innego nie widzę) naukę dykcji i właściwie w niemal każdym filmie nie można zrozumieć dialogów. A Gąsiorowska na dokładkę i dykcję ma tragiczną. Pani aktorko, chociaż to się da poprawić.

ocenił(a) film na 3
agnieszka_mo_ka

Na szczescie (?) sa napisy…

jakola

Ty No nie będę czytał co ona ma do wydukania od czasu Pitbulla bo już wtedy „sepleniła”, co jest naprawdę fenomenem jak na to w ilu produkcjach zagrała… czasami to naprawdę chce się rzygac na te układy. Jakie? Musiał… kolejny fenomen w polskiej kinematografii. Tylko pozazdrościć agenta, że takie drewno dalej holuje.

jakola

Nie wiem, jak tutaj, ale oglądałem Plagi Breslau ostatnio i Netflix sam we własnym filmie nawet nie potrafi napisać tego, co wyżej mówią aktorzy...

ocenił(a) film na 1
agnieszka_mo_ka

Zgadzam się w 100%. Dretwa gra głównej aktorki jest strasznie męcząca,przez to film jest bez wyrazu i się dłuży. Porażka

ocenił(a) film na 4
piastanka

Gdyby tam dać choćby Magdalenę Boczarską, to zupełnie inny odbiór filmu by był.

ocenił(a) film na 4
agnieszka_mo_ka

Zgadzam się, a można było z tego ulepić coś niezłego.

ocenił(a) film na 3
agnieszka_mo_ka

Ja tam aktorom wiele nie mam do zarzucenia, podziwiam ich wrecz, ze dali rady wyartykuowac te dretwe dialogi bez salw smiechu, do prawdy romantyzm do porzygu przepleciony drama bez lez…

agnieszka_mo_ka

Absolutnie się zgadam. Główna aktorka nijaka.....Zepsuła film. Można ją określić jak "Martwe morze". Bardzo mało emocji .

agnieszka_mo_ka

Niestety muszę się zgodzić. Jak śpiewa nasz wieszcz: "niech się wstydzi ten co robi, nie ten, co widzi", ale tu naprawdę trudno nie czuć zażenowania, oglądając ten film. Wszystko, co istotne, jest tu złe: dialogi, historia, aktorstwo (mimo że mamy tu doświadczonych zawodowców) - jak w meksykańskiej, taniej telenoweli. Niewiarygodne, że stracono czas, pieniądze i energię na tak słaby film.

tomek_spolski

Polskie porzekadło mówi: "Niech się wstydzi, ten co widzi".

agnieszka_mo_ka

Roma romą ale dlaczego Musiał, czy na tym świecie jest za mało Karolaków

ocenił(a) film na 2
Maciej_Franczak

oj, to najlepsze jest

agnieszka_mo_ka

recenzje tej książki :Jedyne co mi się podobało w tej książce to okładka. Niestety miałam wrażenie jakbym czytała książkę napisaną przez nastolatkę. Nudne dialogi, wszystko do przewidzenia. Trochę jak w polskich komediach z tym że mi nie było do śmiechu. . Do przeczytania w dwa wieczory, do zapomnienia w jeden. Prosta, błaha fabuła z płaskimi bohaterami i warszawką w tle - jedynym plusem jest fakt, że można się wprawić w szybszym czytaniu.

agnieszka_mo_ka

Film fatalny...dialogi nie do zniesienia...gra "aktorska" P. Romy ..hmmm nawet trudno mi jakkolwiek oceniać, bo nie mieści mi się w definicji aktorki- drętwa, drewniana, dykcja do d..y. jednym słowem również na D - dziadostwo !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones