PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253846}
4,9 726
ocen
4,9 10 1 726
Dzisiaj tańczę jutro kocham
powrót do forum filmu Dzisiaj tańczę jutro kocham

1/10

ocenił(a) film na 1

To chyba pierwszy film bollywoodzki, któremu wystawiłam 1.
Po prostu totalne nieporozumienie!

delfinek_13

Popieram - to starta czasu. Nawet z przewijaniem nie da się tego obejrzeć.

ocenił(a) film na 4
delfinek_13

Obejrzyj "Taniec Miłości"... W porównaniu z tamtym to cudeńko

anetttkack

a dla mnie sie podoba(l)... wedlug mnie niezly, chociaz z tym kopiowaniem ruch w ruch DD przesadzili...

ocenił(a) film na 2
Daggulka_Preity

Totalna masakra...
Zobaczyłam na początku filmu szkapę nie dziewczynę, ale mówię sobie hmmm... może tak ją po prostu ucharakteryzowali.
Zobaczyłam coś co było kompletnie nieudaną kopią Dirty Dancing, bez polotu, bez namiętności pomyślałam, może się rozkręci.
Usłyszałam beznadziejną muzykę i zobaczyłam żałosną grę aktorów.

A tu co? Niespodzianka! Szkapa pozostała szkapą, polotu i namiętności tez więcej specjalnie nie było, generalnie klapa po całej linii i nigdy więcej nie chę nawet słyszec o tym filmie ://To pierwszy film Bolllywood, na którym miałam ochotę wyrzucić DVD przez okno.

ocenił(a) film na 1
delfinek_13

Najgorsza produkcja Bollywood .Przynajmniej na tyle filmow co ogladnelam dotychczas a jest ich sporo :]
Muzyka,obsada i brak wlasnego pomyslu .Od pierwszych minut zaczelam sie nudzic a potem juz tylko ciagnelam to ogladanie zeby przekonac sie czy naprawde jest taki zly i nie pomylilam sie bo byl bardzo bardzo zly :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones