PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127271}

Dziwka

Yo puta
4,8 3 997
ocen
4,8 10 1 3997
Dziwka
powrót do forum filmu Dziwka

Ja się pytam co to za debilna moda, że trzydziestokilkuletnie baby grają studentki i
nastolatki. Rozumiem, że może chodzić o odpowiednią dojrzałość i doświadczenie
aktorskie do takiej roli, no ale przecież jest sporo 23-27 letnich aktorek, które byłyby bardziej
wiarygodne w takiej roli.

Paszko_Rymbaba

Tak samo jak w amerykańskich filmach uczniów szkół średnich grają dwudziestokilkulatkowie.

Fanatyk

To co napisałeś nijak ma się do tematu. Tutaj robi się to tylko dla fetyszu, strój uczennicy ma bardziej pociągać klienta nic więcej. Ma odczuć, że zabawia się z uczennicą, a to, że do roli młodych uczniów w amerykańskim kinie biorą dwudziestolatków to tylko i wyłącznie dlatego, że wyglądają nadal młodo, a mają już za sobą doświadczenie, bądź o wiele większy potencjał niż młodziki.

Paszko_Rymbaba

Denise Richards nie jest już nawet trzydziestokilkulatką, to rycząca czterdziestka (w lutym skończy 43 lata).

Greenh1

No tak, ale film jest z 2005 roku;)

Paszko_Rymbaba

No racja... a nawet więcej bo film jest z 2004 roku ;)

ocenił(a) film na 8
Greenh1

ojtam ojtam, 10 lat w tą, 10 lat w tamtą. w internetach czas nie istnieje :D

Greenh1

Nie wiem, czy świadomie, czy przez przypadek użyłeś tego terminu, ale "ryczące czterdziestki" istnieją na prawdę. Chodzi o pas pomiędzy 40° i 50° szerokości geograficznej południowej, gdzie występują wyjątkowo silne wiatry. Nazwa została nadana przeż żeglarzy.
Określenie idealnie pasuje do niewiast w tym przedzale wiekowym.

Paszko_Rymbaba

faktycznie ziomek co rusz debilna moda a to 30 latek gra 16 latka albo 40 gra nastolatek nie wiem po kiego to

Paszko_Rymbaba

A co zazdrościsz że ktoś młodo i dziewczęco wygląda. Np.Jessica Alba która spokojne mogłaby i teraz zagrać studentkę a nawet nastolatkę bo wygląda bardzo młodo i dziewczęco a ma 38 lat.Zazdrość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones