PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5319}

Dzwonnik z Notre Dame

The Hunchback of Notre Dame
7,4 74 533
oceny
7,4 10 1 74533
7,4 10
ocen krytyków
Dzwonnik z Notre Dame
powrót do forum filmu Dzwonnik z Notre Dame

Piękna opowieść o tolerancji szacunku do życia i akceptacji nie opartej na wyglądzie , pochodzeniu czy kolorze skóry ,
ale i na obłędzie jaki wiara kiedyś ale i dziś wywiera na ludzi i nie daj każdemu człowiekowi odczuć ze każdy jest równy :)

ocenił(a) film na 10
StargardX

,,Kiedyś"? . Wydaje mi się że nadal umie, tylko że już się aż tak nie stara jak dzisiaj. Ostatni film Disneya który był taki świetny to był film Auta 2. Ale parę głupków go nie doceniło i przez nich Disney stracił skrzydła, a przynajmniej tak się wydaje.

ocenił(a) film na 7
Andrzejcoolziomek

Auta 2 ? mnie zachwyciła ostatnio Vaiana Skarb Oceanu :)

użytkownik usunięty
StargardX

1.Ten obłęd to nie efekt wiary, tylko toksycznej osobowości bohatera który nie potrafi radzić sobie z własnymi emocjami.
2.Nie wszyscy ludzie są równi.

ocenił(a) film na 7

Ale jest gotów zabić kobietę którą kocha gdyż jak wierzy jest skalana grzechem i ręką szatana , to nie tylko emocje ale i kwestia rasizmu , wierzeń i własnych poglądów które dominują nad emocjami tak myślę :)

Oczywiście ze nie są równi ale każdemu należy się ten sam szacunek i prawo do godnego życia

ocenił(a) film na 8

Każdy człowiek jest równy.

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 8
StargardX

Disney Dalej potrafi i robi dobre filmy. Do równości to każdy jest równy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones