PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395175}

Echo

The Echo
5,7 3 878
ocen
5,7 10 1 3878
Echo
powrót do forum filmu Echo

Tyle pozytywnych opinii i po obejrzeniu tego filmu wielkie rozczarowanie. Film na pewno nie jest arcydziełem nawet mu brakuje do filmu dobrego dla mnie to 4 (ujdzie). Nawet pisząc to zastanawiam się o czym ten film jest? bo tak zagmatwanej fabuły i bezsensownej dawno nie widziałem. Nie rozumiem dlaczego głównego bohatera nawiedzają wizja koszmarnej zbrodni rodziny sąsiadów oraz jego znajomy? Scena gdzie dzięki nie mu zmienia się bieg wydarzeń po co była?. Jak i tak nic z niej nie wynikło...film jest bezsensowny momentami powiewa amatorszczyzną. Na ogromny plus przemawia wspaniała muzyka która ratuje ten film od totalnej kompromitacji. Nie czytam już komentarzy waszych pod filmem bo one są dla mnie wielka fikcją bo po obejrzeniu tego filmu zastanawiam się. Czy ja mam problem z sobą? Czy pokolenie po mnie jest już tak zdegerowane, że nie potrafi racjonalnie i trzeźwo oceniać. Więc nie czytajcie komentarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones