PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452768}

Ed, Edd i Eddy: Wielkie Kino

Ed, Edd n Eddy's Big Picture Show
7,2 1 984
oceny
7,2 10 1 1984
Ed, Edd i Eddy: Wielkie Kino
powrót do forum filmu Ed, Edd i Eddy: Wielkie Kino

Film mnie zaskoczył. A końcówka to już w ogóle, ale niestety to już chyba koniec edków <beksa> finał jest pozytywny. Bym opowiedział, ale dla ludzi którzy tego nie oglądali było to by zniszczeniem niespodzianki i elementu zaskoczenia. Idealna pożegnalna wersja edków.
Ale nie mogę uwierzyć, że to był by już koniec, ale na to wygląda <beksa>.
Film, już troszkę poważniejszy, ale nie ma się czego obawiać, nadal jest zabójczo śmieszny!
Chodzi tylko bardziej o poruszane tematy - braterskość i przyjaźń.

Błędy w filmie:
Z tego co zauważyłem to, Kapitan melonowa głowa, ma na sobie arbuza, (bo do melona nie jest w ogóle nie podobne) po angielsku arbuz to melon, a melon to water melon, więc o pomyłkę nie trudno.

Zasłużone 10/10!!!

maciej_glowacki1

Dokładniej arbuz = watermelon :) Zgodzę się-film CAŁKOWICIE zaskakuje. Od początku jest wrażenie lekkiego chaosu, gagi mieszają się z tymi ze starej serii i tej nowszej (jesiennej/szkolnej), ale wszystko utrzymane w ramach serialu...Jeśli widzieliście wszystkie, bądź większość odcinków serii i cały czas zastanawialiście się, gdzie jest epicentrum tego wszystkiego co "kręci się" wokół tego serialu to TEN FILM wam to wyjaśni! Duuuży plus! Nie widziałem atomówek pełnoekranowych, ale myślę, że tego nie przebije..Oby KAŻDY serial się tak kończył..

użytkownik usunięty
maciej_glowacki1

Popieram. Film ten jest świetnym zwieńczeniem jednej z najlepszych kreskówek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones