PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002178}

Efekt hipnozy

Hypnotic
5,3 7 328
ocen
5,3 10 1 7328
Efekt hipnozy
powrót do forum filmu Efekt hipnozy

Sceny z biegiem czasu mnie irytowały, klasycznie - czarny charakter mimo że to nie science fiction- to suoerczlowiek, Kapitan Ameryka Umysłu,szkoda że na koniec umysłem nie zaleczył rany po kulach !
Durne sceny pt. Wiedza że tel dzwoni i uruchamia hipnoza, ale luzzzz ,ledwo po spotkaniu ,dziewczyna odbiera telefon w samochodzie ,mimo że tamta drze się do niej chwilę wcześniej a połączenie s zrywa , hipnoza pt paraliż ciała, naciągane ! Ona do policjanta mówi ,czego on chce ode mnie coś w ten deseń, on że nie wie choć chwilę wcześniej dowiedział się że wszystkie mają ten sam wygląd, policjant dzwoni- gdzie jesteś!? "W gabinecie " ,ale już nie dopowie że nie tym oficjalnym choc to było klu i każdy widz wychwyci
Sceny na siłę robione pod sens a nie z sensem ,zirytował mnie

karla17

Połowy nie zrozumiałeś i choć film faktycznie naciągany, to twoja argumentacja jakbyś oglądał zupełnie inny film.

ocenił(a) film na 7
karla17

"Wiedza że tel dzwoni i uruchamia hipnoza..." - zgodzę się, aczkolwiek numer byl zastrzeżony więc słuchając swojego faceta obok, przyjaciółki i prowadząc auto mogła to zrobić bez zastanowienia.
"hipnoza pt paraliż ciała, naciągane !" - może tak, może nie. Nie wiem. Próbowałaś, jesteś pewna?
" Ona do policjanta mówi ,czego on chce ode mnie coś w ten deseń, on że nie wie choć chwilę wcześniej dowiedział się że wszystkie mają ten sam wygląd" - to, że zauważył podobieństwo w wyglądzie świadczy o tym, że hipnotyzer wybiera kobiety o określonym typie urody. Czego od nich chciał, tego policjant mógł nie wiedzieć.
"policjant dzwoni- gdzie jesteś!? "W gabinecie " ,ale już nie dopowie że nie tym oficjalnym" - jeśli sugestia hipnozy była tak silna, że widziała gabinet, to skąd miała wiedzieć, że nie jest on prawdziwy? Przecież nie mogła wstać i dotknąć ścian, przedmiotów.

Nie wyszło błyśnięcie.

ocenił(a) film na 2
karla17

Z tym policjantem to też było strasznie naciągane. Dzwonią do niego dwie kobiety i wypytują o jego byłą sprawę, a on ot tak decyduje się z nimi spotkać, dzieli się z nimi informacjami i szczegółami o tej sprawie i jeszcze im filmik pokazuje, na którym kobieta dostaje ataku serca i umiera. No wcale nie są to poufne, policyjne dane. Może jeszcze na fejsa powinien wrzucić.

Cienki film, choć potencjał w tej historii był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones