PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95558}

Efekt meduzy

Medusa's Child
5,3 65
ocen
5,3 10 1 65
Efekt meduzy
powrót do forum filmu Efekt meduzy

Rogers Henry, były szef projektu "Meduza", odprowadza żonę Vivian na samolot. Na pokładzie Boeinga 737 znajduje się prototyp nowej bomby. Po starcie okazuje się, że została uruchomiona sekwencja odliczająca czas do wybuchu. Załoga odkrywa, że bomba nie jest prototypem, lecz działającą Meduzą, bronią, której sygnał elektromagnetyczny może przerwać komunikację elektroniczną na kontynencie. Okazuje się także, że Rogers zsynchronizował detonator z częstotliwością rozrusznika serca Vivian. Kobieta nie może oddalić się od broni.

Słabe 4/10

Nazwa_niepoprawna

Dzisiaj będzie o 12 ten film będe oglądać i zdam relacje :P

bombka89

Ja też będę oglądać ten fascynujący film ;D

urinmyveins

Hmmm... "Ciąg dalszy nastąpi..."
ale nie podali kiedy, grrr
chyba się pochlastam ;)

ocenił(a) film na 7
Hoodzielec

bez kitu najgorzej -.-

Hoodzielec

Następna cześć będzie w niedziele 12 maja , na Polsacie o godzinie 1 :) niestety trzeba czekać tydzień ;/

Moniqua_86

Dzięki za cenne info! Powinni takie coś mówić na koniec I-szej części, a nie po prostu "cdn...", brakowało tylko napisu "Ciąg dalszy nastąpi, a teraz szanowni widzowie pocałujcie nas w dupę" :P
Aha - w niedzielę o 1-szej, znaczy pewnie w nocy z niedzieli na poniedziałek? (czyli w poniedziałek de facto...) :)
W każdym razie wyświetlanie filmu 2-częściowego w odstępach tygodniowych ma niewielki sens. Za komuny TVP tak robiła nagminnie, dzieląc co dłuższe filmy na 2 części na siłę, np. Doktor Żywago - ten z Omarem Sharifem, który nie był kręcony jako dwuczęściowy, tak jak nowsza ekranizacja tego dzieła.
Ahhhh - zapomniałem, że za komuny film ten był zbanowany (tzw. "na indeksie"), więc moja uwaga dotyczy lat 90-ch. Szkoda tylko, że teraz Pols(zm)at wraca do tych absurdalnych praktyk. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones