PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 660
ocen
7,8 10 1 508660
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

Bardzo polecam alternatywne zakończenie filmu. Jeśli ktoś jeszcze nie widział podaje link do pliku wideo (20MB):
http://rapidshare.com/files/39477724/Efekt_motyla_-_Alternatywne_zako_czenie.rar

JFox89

cóż ten plik nie przedstawia pełnego alternatywnego zakończenia, gdybym widział to pierwszy raz, to nie miałbym pojęcia, dlaczego jest tak jak to zostało pokazane na tym krótkim fragmencie. Zakończenie powinno się zaczynać wcześniej, od momentu jak na samym końcu siedzi skulony pod stołem, potem puszcza film i.....:)

ocenił(a) film na 10
lolkoslaw

za to pełne alternatywne zakończenie można znaleść na youtube ;)
http://youtube.com/watch?v=YalIIvvVI9k

JFox89

to ten film ma alternatywne zakonczenia!? lol to rezyser zrobil ich kilka? idiotyzm ide kupic dvd poprosze efekt motyla ale z tym 4 zakonczeniem nie z 2... O_o

ocenił(a) film na 7
JFox89

ja wlasnie nie zrozumialam... o co chodzi w tym zakonczeniu? ze on cofnal sie tak że sie wogole nie urodzil? a te male dzieci co potem biegaja to kto to jest?

kamilitsa

Nie widzę w ogóle sensu w tworzeniu alternatywnego zakończenia

ocenił(a) film na 10
boGes_2

jeszcze inne alternatywne zakończenia są w dodatkach na dvd.

w jednym evan gdy mija kayleigh na ulicy mysli chwile i idzie za nią, w drugim podchodzi do niej i umawiają się na kawę.

ale o jakie małe dzieci ktore potem biegają chodzi?

potem sa pokazani kayleigh i tommy z mamą, chyba o to ci chodzi.

ocenił(a) film na 7
spidergirl151

chciałam ci odpisać, a że zapomniałam już o czym tam było, chciałam to alternatywne zakończenie obejrzeć jeszcze raz. Niestety, nie działa :/

JFox89

To zakończenie, które zostało dobrane do filmu nie jest takie jakiego bym oczekiwał. Raczej wolałbym aby Evan po spotkaniu Kayleigh na ulicy umówił się z nią, a nie dał sobie spokój i poszedł dalej...

ocenił(a) film na 10
CopperPeaker

ale właśnie to że dał sobie spokój jest piękne bo ją kocha i trzyma sie od niej z daleka dla jej dobra

CopperPeaker

To ma być dramat czy komedia romantyczna?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones