PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 660
ocen
7,8 10 1 508660
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

Nudna słabizna

ocenił(a) film na 3

Bezrefleksyjne, beznamiętne, bez żadnej głębi kino dla nastolatków. Trudno wysiedzieć.

Izukar

Powiedź mi czego oczekujesz od filmu rozterek o swoim własnym ja i pępku nosa ?? Nie przesadzasz jak masz rozterki życiowe to idź do księdza bo teatrem to możesz się w tym momencie podetrzeć .

ocenił(a) film na 3
zewral

Juź mówię czego oczekuję dużo więcej niż dostałem i jeszcze więcej!!! Przesadzam tak mam rozterki rzyciowe idę do księdza bo do ciebie nie mam zamiaru bo musiałbym cię podetrzeć .

Izukar

oczekiwanie z oczekiwań to pleonazm jeżeli nie rozumiesz czego chcesz to może to ci pomoże https://www.youtube.com/watch?v=XRCXLnN4FyA

ocenił(a) film na 9
zewral

ok, faktycznie film nie jest dla Izukar, myślałem, ze Ty chociaż jakoś rozumiesz głębszy sens filmu, ale po Twojej ostatniej wypowiedzi zwątpiłem :) Film idealny, prawie, gdyż końcówka nie powala. Nie zmienisz przeszłości, ale jeśli chcesz zmienić, zastanów się nad konsekwencjami. Brawo dla Ashtona!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones